Фасад

На відміну від популярних нині фасадів зі штукатуркою, яка за декілька років вкривається тріщинами і злущується, ЖК "Сімейний" використовує якісну й дорогу облицювальну керамічну цеглу. Це дуже міцний, довговічний і стійкий до впливу факторів навколишнього середовища матеріал. Клінкерна цегла не старіє із часом, ваш будинок матиме гарний вигляд через десятиліття.

Максимальне утеплення

Будинок з високим рівнем утеплення суттєво зменшить витрати на опалення. Основа утеплення – негорюча мінеральна вата, що дихає і має хороші теплозберігальні властивості. Стіни мають товщину 75 см. Кладка: 2 цеглини, шар мінеральної вати і клінкерна облицювальна цегла. Проект передбачає встановлення якісних вікон і газових котлів.

Краєвид Дніпра навіть з нижніх поверхів

Висота комерційного першого поверху більша, ніж житлового. Тому чудовий краєвид на набережну відкривається навіть власникам квартир нижніх поверхів. Є багато варіантів видових квартир різної площі. Планування секцій та якісні великі вікна забезпечать достатню кількість світла у всіх квартирах протягом дня.

Ремонт "під ключ"

Професійний дизайнер створить проект квартири відповідно до потреб вашої родини. Ви отримаєте житло, в яке хочеться повертатися щовечора.

Перепланування на будь-якому етапі

Кожен метр оселі повинен бути функціональним і робити буденне життя більш зручним і комфортним. Тому перепланування і об'єднання квартир можливе на будь-якому етапі – під час і після зведення будинку, якщо це не суперечить технічним вимогам комунальних інстанцій.

Забудовник про все потурбується

Спеціалісти ЖК оформлять всю необхідну документацію. Вам залишається тільки прийти і забрати ключі, техпаспорт, свідоцтво на право власності на квартиру. Всі документи оформлять за вас і зекономлять дорогоцінний ресурс – ваш час.

Комерція та індивідуальні паркінг-місця

Перший поверх у житловому комплексі – це комерційні приміщення та індивідуальні паркінг-місця. З боку вулиці перший поверх – це локація для салонів краси, закладів громадського харчування, магазинів тощо. З боку двору – це місця для індивідуальних паркінгів з автоматичними ролетами. Також на території комплексу спроектований гостьовий паркінг.

Фішки ЖК "Сімейний люкс"

На що звертати увагу, обираючи забудовника

До вибору забудовника експерти радять підходити виважено. Директор центру продажів ЖК "Сімейний" Людмила Заяць дала декілька порад, на які аспекти звертати увагу на першій зустрічі з забудовником.

Поцікавтеся, які об'єкти компанія вже виконала. Перше запитання, яке клієнту треба ставити центру продажів – які об'єкти ви вже виконали. Це об'єктивний показник надійності компанії. Черкасцям добре відомий ще один проект нашої компанії – комплекс "Сімейний". Його швидко звели і здали в експлуатацію. Комплекс "Сімейний люкс" – це більш дорогий преміальний проект, із додатковими бонусами у вигляді зовнішнього довговічного оздоблення будинку, швидкісних ліфтів, консьєрж-сервісу і, звісно ж, унікального розташування.

Перевіряйте технічні умови на підведення комунікацій. Звести будинок легко, а от під'єднати його до комунікацій набагато важче. Ще до початку будівництва у забудовника мають бути всі технічні умови на підведення води, каналізації, газу й електроенергії до майбутнього об'єкта. Будівництво починається тільки після планування підводу всіх комунікацій і прорахування вартості цих робіт. Краще одразу пересвідчитися, що у забудовника є всі технічні умови.

Звертайте увагу на схему інвестування. На ринку будівництва об'єктів житлової нерухомості є багато схем залучення інвестицій. Одна з найбільш простих і зрозумілих – утворення ЖБК – житлово-будівельних кооперативів із пайовими внесками. На початкових етапах будівництва кошти в об'єкт інвестують засновники компанії. Це гарантія того, що будинок зведуть і здадуть в експлуатацію.