Забудовник зводить житло комфорт-класу – закриті комплекси з різноповерхових багатоквартирних будинків і таунхаусів. Найкраще про репутацію забудовника скажуть успішно виконані об'єкти. У “Другого Паркового” це комплекс по вулиці В. Вергая, що складається з багатоквартирних будинків і таунхаусів, які перетворили цю частину ПЗР у сучасний житловий квартал європейського рівня. Перші власники заселилися в нові оселі у 2015 році.

Другий парковий

Традицію зведення якісного житла компанія продовжила в новому проекті – комплексі багатоповерхівок і таунхаусів “Новий Парковий” по вулиці 30 років Перемоги. Комплекс на етапі будівництва, відкрито продаж квартир і таунхаусів. Генеральний підрядник – "ТОВ Агробудсервіс" – має понад 30-річний досвід роботи на ринку.

Закритий комлекс квартир і таунхаусів зводять у Південно-Західному районі Черкас. Закрита територія та єдиний стиль забудови створюють європейський рівень комфорту.

Особливості ЖК: стриманий сучасний дизайн, поєднання багатоповерхівок і таунхаусів, закрита територія, доступність усіх об'єктів соціальної інфраструктури; і в будинках, і в квартирах встановлюють двоконтурні газові котли, які дозволяють самостійно регулювати теплозабезпечення в будинку і економити на рахунках за тепло і гарячу воду. Завдяки конструктивним особливостям житла, його зараховують до типу "будинки-термоси": взимку вони утримують тепло, а влітку - прохолоду.

Інфраструктура ЖК: вуличне освітлення, ландшафтний дизайн території, пандуси, дитячі майданчики і зони для відпочинку.

  • один із молодих районів, який активно розбудовують
  • хороша транспортна розв'язка
  • розвинена соціальна інфраструктура

Відділ продажів ЖК "Другий парковий" розташований на вулиці В. Вергая, 8 (колишня вул. Маршала Батицького). Менеджери готові відповісти на всі запитання.

  • пн-пт: 9:00-19:00, сб: 10:00-18:00, нд: вихідний
  • e-mail: n.parkovy@gmail.com