Будівельна компанія "Надія" – це надійність, перевірена часом. Не всі будівельні компанії Черкас можуть пишатись більш ніж 20-річною історією. ПП "Надія" 24 роки на ринку будівельних послуг. За роки сумлінної праці компанія збудувала та ввела в експлуатацію 12 багатоповерхових житлових будинків, а це майже 900 000 м² житла, в яких вже живуть 929 щасливих сімей. Крім того, на рахунку "Надії" понад 30 промислових об'єктів.

Свою діяльність "Надія" розпочала з покрівельних робіт, реконструкції виробничих цехів, ландшафтного облаштування. Послідовно продовжуючи свою роботу, долучившись до житлового будівництва, підприємство зробило неабиякий внесок в оновлення житлового фонду Черкас, створення доступного комфорту, зручних умов життя для містян, розвиток інфраструктури міста. Дбаючи про своє рідне місто, прикрашаючи його, прагнучи зробити його сучасним та цивілізованим, компанія будує майбутнє Черкащини, а це майбутнє сімей, молоді, дітей.

Зараз підприємство зводить ще 11 сучасних новобудов – багатоповерхових житлових будинків в різних районах міста. ПП "Надія" має потужну будівельну базу, яка займає площу 81 952 м², власний парк будівельної техніки. У штаті компанії працює понад 400 фахівців, серед яких висококваліфікований інженерно-технічний персонал, економісти, менеджери, юристи, працівники будівельних спеціальностей.

В грудні 2017 року ПП "Надію" визначили лауреатом премії в номінації "Провідний забудовник Черкащини" за масштабне будівництво в своєму регіоні, використання екологічно безпечних матеріалів, створення власного парку будівельної техніки (Український Будівельний Олімп).

Оберіть квартиру в одній з 9 новобудов

На сьогодні є вільні квартири в 9-ти новобудовах від ПП "Надія" в різних районах міста Черкаси. Розташовані новобудови за адресами: вул. Гоголя, 251; вул. Благовісна, 210; вул. Грушевського, 110; вул. Новопречистенська, 55; вул. Козацька, 9/1; вул. Героїв Дніпра, 7/1; вул. Тараскова, 5; вул. Корольова, 20/1; вул. Нарбутівська, 239. Це центр міста, Митниця, Південно-Західний та інші райони міста – оберіть нову оселю там, де буде зручно жити саме вам. Житлові будинки зведені з використанням сучасних технологій будівництва та матеріалів.

ПП "Надія" бере участь у програмі довготермінового пільгового молодіжного кредитування житла. Квартиру в новобудовах в м. Черкаси по вул. Козацька, 9/1, вул. Героїв Дніпра, 7/1 та вул. Нарбутівська, 239 можна придбати в кредит строком на 30 років з відсотковою ставкою 14,1% річних (для осіб віком до 36 років, які зареєстровані в м. Черкаси або Черкаській області та перебувають на квартирному обліку). Також "ПриватБанк" надає кредит на строк до 20 років під 17,9% річних на придбання квартир у новобудові по вул. Героїв Дніпра, 7/1 (ступінь готовності будинку – 100%).

Форми оплати: все для зручності клієнта

Будь-яку квартиру забудовник пропонує придбати, обравши одну з форм оплати:

  • сплативши 100% вартості
  • з розстрочкою платежів. Умови розстрочки – 30% від вартості квартири потрібно сплатити одразу, а 70% розподіляється помісячно на строк, визначений забудовником. Термін виплати залежить від кінцевої дати будівництва.

Основна характеристика будинків

Ледь не перше, на що покупці звертають увагу при виборі новобудови для інвестування – це технологія будівництва будинків. Приватне підприємство "Надія" зводить два типи будинків: цегляні та каркасно-монолітні.

З урахуванням характеристик ґрунтів площадки будівництва визначаються типи фундаментів для кожного будинку. Як правило, це фундаменти пальові із буронабивних паль з монолітним ростверком (стрічковим, кущовим або плитним) та збірні залізобетонні стрічкові з фундаментних плит та блоків (останні тільки для цегляних будинків). Цегляні будинки зводять із силікатної цегли М100 на цементно-піщаному розчині М100, товщина стін 510 мм, мають повздовжні несучі цегляні стіни, об’єднані поперечними стінами та дисками перекриття в єдину систему.

Каркасно-монолітні будують з вертикальних елементів каркасу – монолітних залізобетонних колон, діафрагм жорсткості та ядер жорсткості (сходових клітин, ліфтових шахт) з горизонтальними дисками перекриття. Заповнення зовнішніх стін – блоки з ніздрюватого бетону (газоблоки) товщиною 300 мм, міжквартирних перегородок товщиною 200 мм.

Зовнішні стіни будинків, незалежно від їх типу, обов’язково утеплюються згідно з державними будівельними нормами: або негорючими мінераловатними плитами "FasRock" товщиною 100 мм, або пінополістиролом товщиною 100 мм з улаштуванням поясів із мінераловатних плит шириною 200 мм через кожні два поверхи та над віконними та дверними прорізами до дев’ятого поверху з подальшим оздобленням зовнішніх стін по утепленню декоративною штукатуркою або обробкою фасадною фарбою.

За рішенням забудовника лоджії та балкони можуть бути засклені. В будинках встановлюють металопластикові вікна та балконні двері з двокамерним склопакетом та вхідні металеві вогнестійкі двері. Стіни із цегли обов’язково штукатурять цементно-вапняним розчином, зовнішні стіни та перегородки із газоблоків не оздоблюються. Висота житлових поверхів від 2,5 м до 2,7 м від підлоги до стелі. Покрівля із сучасних покрівельних матеріалів, утеплена мінеральними плитами.

Система опалення в житлових будинках централізована з вертикальним головним стояком і горизонтальним розведенням до нагрівальних приладів із їх встановленням (передбачено місце для встановлення лічильника поквартирного обліку тепла).
Гаряче і холодне водопостачання передбачено по магістральних трубопроводах і стояках з встановленням поквартирних лічильників, монтують стояки побутової каналізації та циркуляційної води (для рушникосушників). В будинках встановлюють поверхові щити з поквартирними лічильниками з введенням кабелю з розрахунковим електричним навантаженням (із врахуванням навантажень від електроплит) до квартирного щитка з автоматом.

ПП "Надія" виконує благоустрій прибудинкової території, який передбачає улаштування асфальтобетонного покриття проїздів та автостоянок, покриття плиткою ФЕМ доріжок і майданчиків. Для маломобільних груп населення передбачені пандуси. Встановлюють дитячі ігрові майданчики, облаштовують місця відпочинку тощо.

Обслуговування

РЕУ "Надія" приймає будинки після введення їх в експлуатацію: 

  • Реалізовує і підтримує комфортні умови проживання жителів будинку.
  • Забезпечує нормативні терміни служби інженерних систем і конструктивних елементів будинків.
  • Здійснює планування та організацію проведення поточного ремонту житлових будинків, модернізацію інженерних систем і конструктивних елементів багатоквартирного будинку, що використали свій ресурс.
Відділ продажів ПП "Надія" розташований за адресою: вулиця Дашкевича, 27. Менеджери компанії дадуть відповіді на всі ваші запитання за телефонами: (0472) 54-02-64, (067) 325-40-64, (093) 293-82-50.