З приходом холодів все більше людей замислюється про економне використанні енергії, адже чеки за комунальні послуги з кожним роком зростають. Щоб навчитися економити на теплі, потрібно насамперед подбати про те, щоб це тепло з вашого будинку не витікало. Тому перше, на що потрібно звернути увагу, якщо ви хочете утеплити квартиру або будинок в Черкасах – це металопластикові вікна. Саме через них назовні виходить близько 15-20% тепла з вашої оселі. Металопластикові вікна забезпечують більш надійний захист від холоду завдяки контору ущільнювача по всьому периметру. Починаючи утеплювати свій будинок з вікон, не забувайте і про вхідні двері, які через тріщини випускають велику кількість тепла назовні.
Утеплення фасадів – це ще один ефективний спосіб покращення мікроклімату в оселі. Без надійного утеплення стіни можуть пропускати до 20-30% тепла. Утеплення фасадів у Черкасах часто проводиться в школах, медичних закладах та інших громадських установах. Щоправда, з кожним роком все більше приватних і багатоквартирних будинків вдаються до утеплення фасадів. Для цієї мети найчастіше використовують пінополістирол і пінопласт. Це легкі, довговічні матеріали, які ідеально підходять для утеплення житла в нашому кліматичному поясі. Утеплення стін у багатоквартирному будинку пінопластом проводиться найчастіше ззовні споруди. Утеплення стін в приватному будинку краще планувати ще на етапі будівництва.
Котли твердопаливні в Черкасах – популярний різновид опалювального обладнання, яке допоможе заощадити на традиційному газі й електриці. Твердопаливні котли забезпечують тривале горіння, відрізняються низькою вартістю сировини (в порівнянні з газом, дизелем і електрикою), є практично повністю "всеїдними". Доведено, що котли твердопаливні є набагато більш ефективними, ніж газові. Вирішивши купити котел, ви можете не сумніватися в тому, що це обладнання окупиться вже протягом 2-3 років. Якщо ви плануєте купити газовий, електричний або двоконтурний котел, потрібно враховувати технічні умови, в яких він буде працювати. Щоб розібратися з усіма нюансами, зверніться до фахівців.
У цьому розділі ви можете дібрати все доступне на ринку обладнання для утеплення свого житла: бойлери, котли тривалого горіння, пінополістирол для утеплення стін, радіатори опалення, металопластикові вікна (вікна пвх), газові котли та колонки, теплоізоляційні матеріали та утеплювачі, циркуляційний насос, проточний водонагрівач тощо.
більше