Заміський будинок або котедж повинен мати стильний вигляд як всередині, так і зовні. Зовнішній декор будинку, а також облаштування ландшафтного дизайну – це важливий етап будівництва і ремонту заміського котеджа. Фасад будинку може бути виконаним у різній стилістиці і за допомогою різних матеріалів. Поєднання кольорів може бути найоригінальнішим – як контрастним, так і гармонійним (використання різних тонів одного кольору). Дуже виграшний вигляд в екстер'єрі будинку має контрастне виділення деяких елементів фасаду.
Ландшафтний дизайн – це той завершальний штрих, який зробить ваш будинок затишним і зможе вразити будь-яких гостей.
Сам будинок можна побудувати з різних матеріалів, кожен з яких має свої переваги і недоліки. Дизайнери часто радять клієнтам просто закрити очі і уявити, який вигляд має будинок вашої мрії. Садові гойдалки, доріжки, світильники, альтанки, фонтани і квітники... Все це легко можна реалізувати на будь-якій заміській ділянці! Ландшафтний дизайн у Черкасах можна замовити як приватним професіоналам, так і компаніям, які спеціалізуються виключно на облагороджуванні території навколо будинків та офісів.
Перш ніж купити бруківку, гойдалку дитячу або садові фігурки в Черкасах, запитайте думку професіонала. Поцікавтеся, які саме елементи дизайну прикрасять вашу ділянку, який садовий декор зараз в моді, чи варто встановлювати садові лавки або краще купити підвісні гойдалки... Крім того, професіонали гарантовано порадять вам, де купити меблі для саду, садове шатро, доріжки і альтанку в Черкасах за мінімальними цінами.
більше