Тільки для чоловіків: практичні поради перед ремонтом

Поради від спеціалістів, які полегшать вам життя.
10 квітня320
Stroysya article header.11
'Тільки для чоловіків: практичні поради перед ремонтом  '

Якщо ви плануєте будівництво або ремонт, без спеціальних інструментів чи матеріалів не обійтися. Редакція in.ck.ua звернулася до спеціалістів, які знають всі тонкощі вибору якісних товарів для ремонту, аби вони поділилися своїми знаннями. Скористайтеся їхніми порадами, щоб заощадити свій час та обрати найкращі інструменти та матеріали. Як з різноманіття асортименту вибрати оптимальний шурупокрут, бензопилу, арматуру та розетку –  розкажуть фахівці.

Як обрати якісну електрофурнітури: поради від експертів магазину “КабельЭлектроТехника”

Тільки для чоловіків: практичні поради перед ремонтом
Тільки для чоловіків: практичні поради перед ремонтом

Звичайно, коли обираємо вимикачі та розетки, ми звертаємо увагу на дизайн і купуємо той, який сподобався. Також обираючи вимикачі та розетки, звертайте увагу на механізм кріплення, якість металу та пластику. Якщо кріпильні елементи зроблені з м’якого металу, вони можуть розігнутися і тоді ви витягнете штекер електроприладу разом з розеткою. Велика кількість елементів і способів їх кріплення, кольоровий метал – ознака якісного товару. Ще один маркер електрофурнітури від надійного виробника – це наявність в пакуванні інструкції для збору. Виробники у такий спосіб піклуються про своїх покупців, а в китайських підробках зазвичай лише прозоре поліетиленове пакування.

Рекомендовано звертати увагу на запах та вагу вимикачів і розеток. Сильний різкий запах та легка вага свідчать про неякісний пластик і тонкі стінки виробу. Такий екземпляр не витримає часті механічні навантаження, він менш безпечний і може стати причиною короткого замикання. Якщо на товарі не зазначені показники напруги і струму, від такого варіанту краще відмовтеся. Добросовісні виробники вказують номінальні показники, наприклад, напруга – 250 В, а струм – 16 А.

Який інструмент знадобиться для будівництва і догляду за присадибною ділянкою: пораді від фахівців магазину "Добрий господар"

Тільки для чоловіків: практичні поради перед ремонтом
Тільки для чоловіків: практичні поради перед ремонтом

Бензопила –  інструмент, який стане в пригоді для власників будинку або заміської дачі. Існують бензопили для побутового та професійного використання. Побутова підійде, якщо ви будете виконувати разові роботи. Її потужності вистачить, щоб легко розпиляти дошки чи брус для будівництва, спиляти дерево або заготовити дрова.

Обираючи бензопилу для домашнього користування, враховуйте її функціональні особливості: зручність експлуатації і невелику вагу, у побутових моделях вона 4-4,5 кг. Параметр довжини шини вказує на діаметр, який можна розпиляти за один раз. Відстань між зубами називається кроком ланцюга. Чим більший крок, тим ефективніша робота приладу, однак і шум також буде більшим. Для побутового призначення достатній крок ланцюга – 0,325 дюйма. Важливий момент у виборі бензопили – безпечність. Спеціальна ручка-щиток зупинить роботу, якщо під час розпилу бензопила натрапить на тверду поверхню, і тоді від зіткнення її не відкине назад. 

Мастхев господаря: вибираємо ідеальний шурупокрут зі спеціалістами мережі магазинів "Центр інструментів"

Тільки для чоловіків: практичні поради перед ремонтом
Тільки для чоловіків: практичні поради перед ремонтом

Кожен чоловік, який що-небудь майструє, зазвичай має шурупокрут або планує його придбати. Обираючи цей інструмент, потрібно визначитися з обсягом робіт, які плануєте виконувати. Якщо робіт небагато, можна придбати шурупокрут побутового класу. Акумуляторний варіант приладу більш мобільний і дозволить працювати будь-де. Якщо експлуатуватимете інструмент інтенсивно, то зверніть увагу на моделі професійного ряду з підвищеними технічними характеристиками. 

Як розібратися з характеристиками? Крутний момент відповідає за “силу” приладу і коливається від 10 до 130 Нм. Для закручування саморізів, гвинтів і свердління отворів невеликого діаметра в м'яких матеріалах достатнім буде крутний момент 10-45 Нм. А ось при свердлінні отворів великого діаметра або у твердих матеріалах необхідний високий крутний момент. Швидкість обертання для роботи з кріпленням потрібна не більше 500, а для свердління потрібна швидкість до 1000, цей параметр регулюється. Потужність позначається літерою B, чим вищий показник, тим менше зусиль ви докладатимете, виконуючи роботу. 

Додаткові параметри та аксесуари, які будуть корисними – комплектація 2 акумуляторами, ударний механізм, підсвічування. Також плюсом буде чутливість кнопки спуску до натиску, вона дає можливість змінювати частоту обертання. Кращими і найпопулярнішими брендами, на думку експертів мережі магазинів "Центр інструментів", вважаються шурупокрути Bosch, Metabo, Makita.

Обираємо інструменти та арматура для роботи за газобетоном: поради від ТОВ “Аеробум” 

Тільки для чоловіків: практичні поради перед ремонтом
Тільки для чоловіків: практичні поради перед ремонтом

Для економії часу візьміть готовий список інструментів, які знадобляться для роботи з газобетоном. Ножівкою вирізають газоблоки. За допомогою ручного штроборізу на газобетоні проводять штроби для труб, арматури й електропроводки. На горизонтальні блоки газобетону швидко нанести шар клею допомагає каретка, вона добирається за розміром газоблоків. На вертикальні і блоки нестандартної форми, перегородки клейова суміш легко й рівномірно наноситься за допомогою ковша. Щоб вирівняти стіни, використовують тертку для газобетону.

Якщо ви плануєте не просто ремонт, а будівництво, після вибору газоблоків та інструментів постає питання про арматуру. Арматура для газоблоків буває з різних матеріалів – скловолоконна та металева. Скловолоконна арматура є більш пружною та міцнішою за металеву. Вона витримує максимальні температурні коливання, не горить та не проводить електричний струм. Ще один плюс – скловолоконна арматура не схильна до руйнування корозією. Вона має круглу форму бухт, в яких по 50 та 100 м, тому її можна перевозити у легковому автомобілі та зручніше зберігати на будмайданчику. В порівнянні з металевою арматурою за ціною скловолоконна вигідніша. ТОВ “Аеробум” рекомендує арматуру від виробника "Аттіка Композит", тому що вона відповідає усім вищезгаданим характеристикам.

Таїсія Поєдинок

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі