Настання 1 і 2 травня з нетерпінням чекають як дорослі, так і діти. Майовка – чудова можливість відпочити після довгої і холодної зими, поніжитися під теплим промінням сонця, відволіктися від побутових проблем, провести час на природі, виїхати в ліс, відкрити щось незвідане та пережити нові вічуття. Купальний сезон розпочинати ще рано, але просто посидіти біля річки, насолодитися ароматом щойно приготованого шашлика – це можна!
Найкраще піти 1 травня в парк або ліс, зібратися в похід з друзями, відправитися в сімейний тур або весело розважитися на базі відпочинку! Уявіть, як приємно провести час у незвичній атмосфері, подалі від робочого хаосу, і відчути себе Робінзоном Крузо!
Якщо у вас немає авто, або ви не любите подорожувати на власному транспорті, на травневі свята можна замовити екскурсію по Україні, наприклад, в Коростень, Переяслав-Хмельницький, Умань, Львів, Карпати..
Особливо ледачкуваті можуть накупити багато їжі, напоїв і провести травневі свята лежачи на дивані біля телевізора. Який би варіант, як провести 1 травня, ви не обрали, безліч приємних емоцій гарантовано. Головне, щоб цей відпочинок приніс вам справжнє задоволення.
1 і 2 травня – свято, яке потрібно заздалегідь розпланувати, щоб вихідні пройшли вдало. in.ck.ua вам у цьому допоможе! Афіша 1 травня, яку ви знайдете у цьому розділі, розповість про цікаві заходи на травневі свята. Також ми підготували для вас перелік місць, куди можна поїхати 1 травня 2021 на наступних вихідних. Заходьте сюди! І травневі вихідні будуть справді незабутніми.
більше