Рейтинг найбільш небезпечних районів Черкас

Райони міста, де треба проявляти максимальну уважність і за можливості не ходити вночі.

29 липня 20164854
'Рейтинг найбільш небезпечних районів Черкас '

Які райони міста найбільш небезпечні для містян, "Про все" з’ясовувало в розмові з командиром батальйону Управління патрульної поліції Ярославом Курбаковим. Зараз на вулицях міста постійно працює 16 екіпажів на автомобілях та чотири піших наряди – на Залізничному вокзалі, в мікрорайоні Митниця, в Долині Троянд та біля Макдональдса.

За словами офіцера поліції, небезпечним за статистикою пограбувань та розбійних нападів виявився район Залізничного вокзалу. Негативна статистика була настільки значною, що там довелось виставляти постійний піший наряд у повному спорядженні. Під їхньою опікою перебуває весь район вокзалу та прилеглих вулиць.

Ще одним районом, небезпечним для перехожих, виявився центр Черкас. Це пов’язано з великою кількістю розважальних закладів, ресторанів, кафе-барів. Молодь вживає алкоголь, свариться, образи переходять у фізичне протистояння.

Попереджає про обережність поліцейський і власників велосипедів. За статистикою, найбільша кількість викрадень двоколісного транспорту – в районі площі 700-річчя Черкас, і вже потім іде Південно-Західний район, центр міста та парк Хіміків.

Особливу увагу жінкам слід звернути на ринок Новопречистенський (колишній ринок Седова). Вечорами там “працюють” групи грабіжників та одинаки, які зривають ланцюжки та сережки. Переважно це місцеві наркозалежні мешканці.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі