Підготовка дитини до школи – це складний і затратний процес. Крім того, що потрібно купити рюкзак, канцтовари і форму, доведеться подбати і про профільну підготовку дитини. Курси, гуртки і репетитори для підготовки до школи в сьогоднішніх умовах, на жаль чи на щастя, перетворилися на обов'язкову складову. Більшість батьків готові вкладати значні гроші та особистий час у розвиток своєї дитини. Адже кожен хоче, щоб його чадо вчилося в хорошій школі і отримало якісну базу для подальшого здобуття вищої освіти.
Підготовка дитини до школи повинна починатися з вибору профілю освіти. Дитячі курси сьогодні можна відвідувати, починаючи зі старшої групи садочка. Заняття для дошкільнят включають полегшений курс, який, тим не менш, дозволить вашій дитині отримати знання, необхідні для вступу в хороший навчальний заклад. Успішна підготовка до школи у відповідальних батьків розпочинається за рік. У цей період потрібно вибрати профіль та курси для підготовки до школи. Курси підготовки до школи можуть бути організовані і при конкретному навчальному закладі. Обов'язково дізнайтеся, чи є у вашому районі школи, які після проходження курсів гарантують певну кількість вступників. Якщо ви вибрали школу розвитку для дитини, поцікавтеся, яким напрямками будуть приділяти більше уваги – математика, гуманітарні науки, спорт, мистецтво. У загальному розумінні, підготовка до навчання у школі включає весь перелік знань і умінь, які малюк буде опановувати в перший рік навчання.
Ближче до першого вересня варто потурбуватися про шкільне приладдя та канцтовари. Купити рюкзак до школи, канцтовари недорого, ручки, коректори, розмальовки, шкільні зошити, папки, пластилін, щоденник – ось основний перелік речей, які будуть використовуватися в навчальному процесі. Не забувайте, що вам доведеться ще й купити підручники, адже літературу до деяких предметів шкільні бібліотеки не видають.
З одягу дитині до школи потрібно буде купити шкільну форму для хлопчика чи дівчинки, туфлі, кросівки, дитячий спортивний костюм, піджак, блузку, краватка. Потурбуйтеся про те, щоб дитина змогла комбінувати верх і низ, а також мала одяг на зміну до основного шкільного дрес-коду. Шкільна форма для дівчаток і хлопчиків найчастіше замовляється оптом для всього класу або паралелі, тому обов'язково уточніть цей момент у вчителя. Щоб заощадити, шукайте акції, знижки та розпродажі шкільного приладдя, шкільної форми та канцтоварів. Купити рюкзак або форму для школи недорого можна в несезон, коли продавці знижують ціни на "шкільний" асортимент.
Фотограф і відеооператор на 1 вересня в школу в Черкасах – ще один важливий момент, про який треба потурбуватися. Фото і відео на 1 вересня залишаться в шкільних альбомах назавжди!
У нашому спецпроекті ви знайдете все необхідне для підготовки дитини до школи – курси, фото – та відеооператорів, канцтовари та інші учнівське приладдя. Ми заощадимо ваш час та збережемо нервові клітини!
більше