Більшість черкаських шкіл виставляють певні обмеження до того одягу, в якому учні ходять у школу. У деяких навчальних закладах є чітка шкільна форма, обов'язкова для всіх учнів. В інших школах перевагу надають діловому стилю, без чітко визначеного дрес-коду, забороняється одяг яскравих тонів, джинси і спортивний стиль. У будь-якому випадку про всі "модні" вимоги школи на зборах вам розповість класний керівник.
Педагоги, батьки і діти мають абсолютно різні уявлення про те, який вигляд повинна мати стильна і якісна шкільна форма. Звичайно ж, сьогодні шкільна форма для хлопчиків і дівчаток мало схожа на ті нудні фасони, які ми бачили в радянських фільмах. Виробники роблять одяг для дитини не тільки максимально зручним, але і стильним. Сучасні тенденції проявляються і у шкільній моді.
Модна шкільна форма 2019 для дівчаток підліткового віку – це сарафани, спідниці із завищеною талією, завужені брюки і жакети, приталені жилети. Як і раніше, найбільш популярна шкільна форма палітри сірих і коричневих тонів. Шкільна форма для дівчаток старшого віку може включати блузи білого, кремового, рожевого кольорів, які добре розбавляють однотонні ансамблі.
Шкільна форма для хлопчиків менш вибаглива в плані дизайну, виконана з натуральних тканин. Шкільна форма для першого класу найчастіше позбавлена дизайнерських особливостей. Це максимально зручний одяг для найменших.
Під час вибору шкільної форми враховуйте сезонність. Краще, коли в гардеробі дитини є декілька комплектів – і для різноманітності, і на зміну. Шкільний костюм для найменших має бути з невеликим запасом, адже дитина активно росте.
Взуття для школи – кросівки, туфлі і кеди – обов'язково повинні бути виготовлені з натуральної шкіри. Спортивний костюм в школу – ще одна обов'язкова стаття витрат. Ми допоможемо вам розібратися в широкому асортименті шкільних костюмів. Українська шкільна форма, шкільна форма від виробника оптом та в роздріб, спортивний костюм для школи, черевики і кросівки – все це можна знайти і купити в цьому розділі.
більше