Всі батьки мають свої власні уявлення про те, що таке якісні шкільні приладдя. Потрібно купити зошити, щоденник, пенал і ручку не просто відомого виробника і хорошої якості... Важливо, щоб дитині було зручно всім цим користуватися!
Які саме канцтовари знадобляться дитині в процесі навчання, зазвичай розповідають на шкільних зборах. Будь-який магазин канцтоварів в Черкасах рясніє різними ручками, фломастерами, зошитами в дуже широкому ціновому діапазоні. Але як з усього цього розмаїття обрати якісну, безпечну продукцію?
Письмове приладдя для школи містить ручки, коректор, фломастери, маркери. Батькам першокласників слід особливу увагу звернути на вибір ручок, тому що в початковій школі у дитини формується почерк. Тому гелеві ручки краще поки що відкласти в сторону і надати перевагу звичайним кульковим ручкам. Якщо ви хочете купити пенал, яким дитині буде зручно користуватися, надавайте перевагу "тубусам" і "косметичкам". Купуючи шкільні зошити для молодшої та середньої школи, краще обирати звичайні, а не загальні моделі на 48 і більше листів. Прості легкі зошити не додадуть портфелю дитини зайвої ваги.
Шкільний портфель або ранець – це окрема категорія покупок. Першокласникам найкраще купити ортопедичний портфель з жорсткою спинкою. Для старших класів ідеально підійде "сумка листоноші", а також каркасні моделі без жорсткої спинки. Гарні шкільні рюкзаки відомих фірм сьогодні коштують недешево. Але від якості та надійності цього виробу безпосередньо залежить здоров'я вашої дитини. Тому економити на покупці ранця вже точно не варто.
У нашому спецпроекті ви можете купити рюкзак шкільний для хлопчика або дівчинки недорого. Крім того, тут ви можете знайти зошити, олівці, ручки, розмальовки для хлопчиків та дівчаток, купити маркер, коректор, картон, щоденник, блокнот і всі інші шкільні аксесуари, які стануть в нагоді вашій дитині в навчальному процесі.
більше