Квести

Квест у Черкасах – це новий вид дозвілля, який перевертає звичне уявлення про веселощі, логіку і пригоди. Квест (quest) в реальності – це дуже цікавий спосіб, як відсвяткувати день народження, корпоратив, це новий варіант тімбілдінг-гри. Квест по місту зацікавить і дітей, і дорослих. Квести для дітей дозволяють розвивати логіку, пізнавати нове, розвиватися разом з друзями та однолітками. У такі ігри зазвичай включають пошук предметів, прості головоломки і загадки.
Корпоративні ігри у форматі квестів – це оригінальний спосіб, як зробити спільне проведення часу колег не звичайним "обов'язком", а цікавою пригодою, де кожен може проявити найкращі риси свого характеру. Квест-пошук може містити велику кількість етапів, що включають і тімбілдінг, і психологічні ігри, і спорт-квест.
Квест на природі поєднує приємне з корисним – активний відпочинок на лоні природи і розгадування головоломок і загадок. Логічні квести засновані на низці запитань, які розкривають певну задану тему або допомагають досягти фінальної мети.
Квест на день народження – це гарний подарунок, яким можуть скористатися як великі компанії, так і маленькі групи з 5-7 людей. Квест-гра може мати різний сюжет – починаючи з пошуку скарбів і детективного розслідування і завершуючи авторськими іграми, які пишуть за індивідуальною історією іменинника і його друзів. Квест дозволяє зануритися в ігрову атмосферу, тим паче, що фінал гри часто непередбачуваний, він повністю залежить від дій учасників команди!
Квести в реальності – нова для Черкас розвага, яка з кожним роком завойовує все більше прихильників. Пригода квест дозволяє не просто добре провести час, а має реальну практичну користь: тренує пам'ять, уважність, розвиває фантазію і мотивацію, виводить із зони комфорту і відкриває нові сторони особистості.
У цьому розділі ви можете побачити квести Черкас на різну тематику. Квести для дітей і підлітків, корпоративні квести по місту і області і багато інших логічних ігор – проводьте час цікаво і незвично з квестами на in.ck.ua!
більше