більше

Новорічний челендж #smile_in_che

1000.555%d0%9a%d0%be%d0%bd%d0%ba%d1%83%d1%80%d1%81%d0%9d%d0%be%d0%b2%d1%8b%d0%b9%d0%93%d0%be%d0%b42.8

Новорічний челендж #smile_in_che

Winner

Чи помічали ви, що зазвичай люди довкола нас похмурі та занурені у свої думки? А чи замислювалися, що саме ви можете змусити цих незнайомців посміхнутися і зробити їхній день дещо кращим?

Щоб черкасці частіше посміхалися та мали більше класних емоцій, сайт in.ck.ua оголошує старт новорічного челенджу —  #smile_in_che.  Але це не простий челендж, адже зробивши комусь подарунок, ви самі можете отримати крутий приз від наших партнерів.

Детально про #smile_in_che:

  • Мета челенджу — змусити посміхнутися похмурого перехожого. Для цього подаруйте йому щось приємне (цукерку, квітку, іграшку, комплімент тощо) і отримайте його здивовану посмішку у відповідь.
  • Цей процес зніміть (можете знімати самостійно або запросити “оператора”) і на відео передайте естафету своєму другу. Потім поділіться цим записом у себе у соцмережі з хештегом #smile_in_che (Адже чим більше людей будуть брати участь у челенджі, тим більше добра і посмішок буде у Черкасах).
  • Щоб взяти участь у розіграші подарунків, завантажте відео на YouTube і надішліть посилання на сторінку in.ck.ua у Facebook. Зробивши комусь подарунок і змусивши посміхнутися, ви самі маєте змогу отримати новорічний презент від наших чудових і крутезних спонсорів. Переможців визначатимуть і спонсори, і за допомогою голосування на сайті. Тому обов'язково спочатку прочитайте правила тут

P.S Подарунків буде дуже багато!

Свою естафету сайт in.ck.ua передає мегакрутому та драйвовому ведучому —  Дімі Зборовському. Тепер ваша черга!

Дякуємо спонсорам за крутезні призи:

Коментарі