Створи свою відеоісторію про Черкаси! Знімайте і монтуйте короткі відеоролики на тему красивих куточків нашого міста, заливайте їх на Ютуб і отримуйте круті подарунки.
in.ck.ua разом із партнерами – інтернет-магазином shop.ck.ua і рестораном "Forest" – подарують переможцям екшн-камеру та вечерю у ресторані. Сюжет і стиль відео можуть бути різними, ми не обмежуємо вас у виборі героїв і місць для зйомок. Головне – щоб ролик демонстрував черкасцям красиві куточки Черкас і цікавий погляд на звичні міські локації.
більше

Конкурс відео "Покажи красиві куточки Черкас"

2017 09 20 17 49 00.8

Створи свою відеоісторію про Черкаси!

Winner

Вітаємо переможців!

Відзнака журі була одноголосною - 1 місце та екшн-камеру для майбутніх відеошедеврів здобув Сергій Кочмар та його робота № 14 "Сон про місто на землі".

Дякуємо черкасцям за активну участь у голосуванні, завдяки вам:

  • 2 місце посів Сергій Пресняков (71 голос)
  • 3 місце у Роман Дячок (65 голосів)

Ви отримуєте сертифікати на вишукану вечерю у ресторані Forest!

Ділимося з вами враженнями журі.

Відеороботи, котрі відзначив Денис Захаров

"№2 дякую за атмосферність, адже я і сам полюбляю бувати у річковому порту. У №12 відзнака за монтажні переходи) саме зі смайликом. попрацювали!
Також виділю за гумор роботу №16! Дуже дякую. А на першому місці для мене робота, котра зайняла багато часу: є ідея, є закадровий голос, думки. Це №14. Віддаю за неї свій голос".

Андрій Паниченко прокоментував роботу-переможця

"№14 - Сон про місто на землі. С. Кочмар. На мій погляд, відео вирізняється серед інших своєю художністю, історією, цілісністю та настроєм. Добре змонтовано і гарно підібрана музика".

Євген Артеменко також залишив учасникам меседж

"Особисто для мене переможець досить очевидний. Це відео № 14 "Сон про місто на землі". Тут зійшлась і "фізика" - техніка, картинки, монтаж, відповідність умовам конкурсу, і метафізика - мені це просто сподобалось найбільше. Усіх учасників хочу привітати з тим, що вони здатні до роз'єднання з диваном. Бажаю сміливості у творчості, багатьом, саме її трошки не вистачило. Загалом, круто, що цей конкурс відбувся. Творчість - це один з тих самих жирафів, на яких стоїть цей світ, і її повинно бути більше скрізь".

 

Умови конкурсу

Команда in.ck.ua дуже любить Черкаси. Ми хочемо побачити красиві куточки міста з нового ракурсу. Навіть звичні будівлі, біля яких ми проходимо щодня, можуть відкритися з незвичної сторони. А осінь для цього – найкращий фон. Ви ж любите знімати відео, правда?

Продемонструйте свій унікальний погляд на місто! Сквери, вулиці, старі будиночки чи багатоповерхівки – у кадр вашої камери можуть потрапити різні красиві куточки Черкас. Про вашу роботу дізнаються містяни – всі відео ми опублікуємо на нашому Ютуб-каналі та поширюватимемо у соцмережах.

Круті подарунки 

Спонсори нашого конкурсу радують класними подарунками.

1 місце 

Екшн-камера Sigma Mobile X-sport C10 від Shop.ck.ua

2 і 3 місце

Кожен призер отримає вечерю на двох у ресторані «Forest»

Як обиратимемо переможців?

Переможця, який посяде перше місце, визначить журі професійних відеографів та монтажерів — Євген Артеменко, Андрій Паниченко і Денис Захаров. Вони пообіцяли бути об'єктивними і не надто суворими. Призерів, які посядуть 2 і 3 місце, визначить голосування користувачів на сайті. Як голосувати за 2 і 3 місце: перейдіть в цей розділ і напишіть номер відео, що вам сподобалося, в коментарях.

Скільки триватиме конкурс?

Приймаємо відео до 31 жовтня. Переможців оголосимо 1 листопада 2017 року. Куди що скидати і як знімати, читайте тут.

Спонсори


Коментарі