більше

Фотоконкурс “Ельфи шукають новорічних оленів”

4.8

Робіть фото – вигравайте подарунки

Winner

До Нового року лишається все менше часу, а помічники ельфів працюють у режимі нон-стоп. І дорослі, і малі забажали купу подарунків – кожен чекає на своє новорічне диво. І, ой лишенько, в цій метушні ельфи не помітили, як зникли диво-олені – вісники свята і головна служба доставки! Допоможіть знайти круторогих і благородних – беріть участь у фотоконкурсі “Ельфи шукають новорічних оленів” від in.ck.ua і партнерів. Зробімо кожен грудневий день святом!

Подарунки щодня і суперприз – новорічна ніч на двох у ресторані “Тарас Бульба”

Отримуйте подарунки щодня – аж до Нового року! Призи з понеділка по п'ятницю даруватимуть злі й добрі ельфи. Кому який приз дістанеться, знає тільки ельфійська мафія і рандом.орг. Подивіться, які круті подарунки підготували ельфи

Головний приз – сертифікат на 2000 гривень на новорічну ніч для двох у ресторані “Тарас Бульба”. На вас очікують смачні страви та цікава новорічна програма з конкурсами, фаєр-шоу, святковим салютом.

Що робити?

Включайте фантазію, створюйте образ оленя – одного з головних новорічних символів – і робіть кльові фото. Умов і технічних вимог мало, обов'язково прочитайте про них у розділі Правила.

Як і коли ви оберете переможця?

1. Щоденні подарунки від ельфів розігруються рандомно.

Переможців щоденних розіграшів шукайте на нашій сторінці у Facebook. Виграти у щоденних розіграшах від ельфів можна тільки раз.

2. Суперприз  новорічну ніч у ресторані  виграє автор фото, яке набере найбільше голосів.

Ім'я щасливчика, якому дістанеться новорічна ніч у ресторані “Тарас  Бульба, оголосимо 27 грудня. Переможе автор фото, за яке проголосує найбільше черкасців. Підтримуйте друзів – голосуйте за їхні роботи в розділі Фото.

 

Коментарі