Психологи

Психолог у Черкасах – це фахівець, якого більшість жителів нашого міста не наважується відвідати навіть у складній критичній ситуації, звикнувши вирішувати всі душевні проблеми самостійно. Психолог лікує внутрішній світ людини – певне "абстрактне поняття", про яке часто забувають, вважаючи цю систему організму не важливою.
У західній культурі відвідування психолога – звична справа, що не викликає в соціумі нерозуміння чи осуду. В багатьох наших співвітчизників поняття "психолог в Черкасах" все ще викликає якщо не сміх, то подив. На заході психологія вже давно стала частиною загальної системи охорони здоров'я.
У нашому суспільстві ставлення до психології лише починає змінюватися. Поради психолога просять тільки в критичних ситуаціях і в досить зрілому віці. Хоча на психічне здоров'я дітей часто впливають різні фактори ризику. Дитячий психолог зазвичай працює з так званими "важкими дітьми – сиротами, безпритульними дітьми, які піддавалися насильству тощо. Правда, за статистикою, психологічної допомоги часто потребують і малюки з цілком благополучних сімей.
Психічне здоров'я людини – така ж частина загального самопочуття, як і нормальне функціонування серця, печінки або нирок. Консультація психолога в Черкасах потрібна дорослим абсолютно здоровим людям, які заплуталися, гостро потребують поради, не розуміють, куди рухатися далі. Хороший психолог в Черкасах не розповість вам, як вийти з депресії, він допоможе розібратися в причинах її появи. Дуже часто психологічна допомога потрібна батькам дітей і підлітків, які просто не в змозі впоратися зі своїми чадами. Психологи допоможуть батькам направити виховання в правильне русло.
У цьому розділі ви можете знайти психолога в Черкасах, з адресами, телефонами, описом послуг.
більше
Центр відновної медицини та соціально-психологічної допомоги
вул. Верхня Горова, 178, зупинка Пастерівська, поряд готель "Апельсин"
більше
Еволюція, центр розвитку особистостіКомпанія пройшла перевірку й отримала «Знак якості» від in.ck.ua.
вул. Небесної Сотні, 105, оф. 419, будинок побуту "Славутич"
більше
Софійка, дитячий навчальний центр
вул. Хрещатик, 168, приміщення колишньої дитячої кав'ярні "Сонечко" у Дитячому парку
більше
Баланс, корекційний центр
просп. Хіміків, 1
більше
Добрий день, психологічний центр
вул. Хрещатик, 195, оф. 705
більше
Мій Монтессорі світ, дитячий центр
вул. Одеська, 8, корпус 42
більше
Ключ, центр особистісного розвитку
вул. Благовісна, 210
більше
Матрикс тензор, психологія
вул. Симоненка, 5, оф. 6
більше
PraVda, психофізіологічний центр
бульв. Шевченка, 444
більше