Психологи

Психолог у Черкасах – це фахівець, якого більшість жителів нашого міста не наважується відвідати навіть у складній критичній ситуації, звикнувши вирішувати всі душевні проблеми самостійно. Психолог лікує внутрішній світ людини – певне "абстрактне поняття", про яке часто забувають, вважаючи цю систему організму не важливою.
У західній культурі відвідування психолога – звична справа, що не викликає в соціумі нерозуміння чи осуду. В багатьох наших співвітчизників поняття "психолог в Черкасах" все ще викликає якщо не сміх, то подив. На заході психологія вже давно стала частиною загальної системи охорони здоров'я.
У нашому суспільстві ставлення до психології лише починає змінюватися. Поради психолога просять тільки в критичних ситуаціях і в досить зрілому віці. Хоча на психічне здоров'я дітей часто впливають різні фактори ризику. Дитячий психолог зазвичай працює з так званими "важкими дітьми – сиротами, безпритульними дітьми, які піддавалися насильству тощо. Правда, за статистикою, психологічної допомоги часто потребують і малюки з цілком благополучних сімей.
Психічне здоров'я людини – така ж частина загального самопочуття, як і нормальне функціонування серця, печінки або нирок. Консультація психолога в Черкасах потрібна дорослим абсолютно здоровим людям, які заплуталися, гостро потребують поради, не розуміють, куди рухатися далі. Хороший психолог в Черкасах не розповість вам, як вийти з депресії, він допоможе розібратися в причинах її появи. Дуже часто психологічна допомога потрібна батькам дітей і підлітків, які просто не в змозі впоратися зі своїми чадами. Психологи допоможуть батькам направити виховання в правильне русло.
У цьому розділі ви можете знайти психолога в Черкасах, з адресами, телефонами, описом послуг.
більше
Центр відновної медицини та соціально-психологічної допомоги
вул. Верхня Горова, 178, зупинка Пастерівська, поряд готель "Апельсин"
більше
Еволюція, центр розвитку особистостіКомпанія пройшла перевірку й отримала «Знак якості» від in.ck.ua.
вул. Небесної Сотні, 105, оф. 419, будинок побуту "Славутич"
більше
Софійка, дитячий навчальний центр
вул. Хрещатик, 168, приміщення колишньої дитячої кав'ярні "Сонечко" у Дитячому парку
більше
Баланс, корекційний центр
просп. Хіміків, 1
більше
Добрий день, психологічний центр
вул. Хрещатик, 195, оф. 705
більше
Мій Монтессорі світ, дитячий центр
вул. Одеська, 8, корпус 42
більше
СВАРГА, комплексна система знань, фізичних, енергетичних, дихальних і медитативних практик
вул. Небесної Сотні, 105, оф. 419, будинок побуту "Славутич" (центр "Еволюція")
більше
Матрикс тензор, психологія
вул. Симоненка, 5, оф. 6
більше