Перелік послуг in.ck.ua

 1. Контент-менеджер – редактор рекламного матеріалу на in.ck.ua, в обов'язки якого входить наповнення сайту текстовою та графічною інформацією.
 2. Сайт/інтернет-магазин – функціональний сайт і /або інтернет-магазин на in.ck.ua. До 1000 товарів для інтернет-магазину. Виконавець за допомогою електронної пошти надає Замовнику файл-шаблон. На основі файла-шаблону, заповненого Замовником, Виконавець проводить заливку і періодичну зміну інформації про товари Замовника.
 3. Контекстна реклама – безкоштовне налаштування до 1000 ключових слів, майстер-клас від маркетолога протягом однієї години та супровід аккаунта по контекстній рекламі для сайту на in.ck.ua або іншого сайту Замовника на протязі одного місяця.
 4. Публікації на головній сторінці розділу «Акції» (нижній екран) – акції перебувають на головній сторінці розділу «Акції» по 7 днів незалежно від періоду їх дії.
 5. Публікації на головній сторінці розділу «Афіша» (нижній екран) – події перебувають на головній сторінці розділу «Афіша» по 7 днів незалежно від періоду їх дії.
 6. Публікації на головній сторінці розділу «Робота» (нижній екран) – вакансії перебувають на головній сторінці розділу «Робота» по 7 днів незалежно від періоду їх дії.
 7. Публікації на головній сторінці розділів: «Акції», «Афіша», «Робота» (верхній екран) – акції, афіші, вакансії перебувають на верхньому екрані головної сторінки розділів: «Акції», «Афіша», «Робота» по 7 днів незалежно від періоду їх дії.
 8. Публікації на головній сторінці сайту – акції, афіші, товари, послуги, вакансії перебувають на головній сторінці сайту по 3 дні.
 9. Публікація на головній сторінці спецпроекту, який відповідає тематиці Замовника – товари, послуги, акції чи події перебувають на головній сторінці спецпроекту протягом 3 місяців.
 10. Пости в соціальних мережах – пости новин, акцій, подій, статей, товарів, послуг на сторінках in.ck.ua у всіх соціальних мережах.
 11. Журналістська публікація – унікальна стаття або інтерв'ю, створена журналістами in.ck.ua в один із тематичних розділів сайту, яка розміщується на постійній основі в розділі «Місто».
 12. Участь в оглядах: публікація коментаря спікера (представника компанії) в оглядовому матеріалі на певну тематику, який створює журналіст редакції in.ck.ua.
 13. “Facebook” - налаштування рекламного аккаунта бізнес-сторінки з подальшим супроводом протягом одного (першого) місяця.
 14. E-mail-розсилка бізнес-сегмент: in.ck.ua залишає за собою право не включати інформацію у розсилку.
 15. E-mail-розсилка: in.ck.ua залишає за собою право не включати інформацію у розсилку.
 16. Знак "Надійний партнер" – надається після перевірки працівником in.ck.ua відповідності компанії критеріям, зазначеним у пункті 2.

  1. Умови отримання знаку "Надійний партнер":
 17. Умови отримання "Знаку якості":
  1Загальна сума балів перевірки - 100.
  Кількість балів для отримання знаку - 90.
  2Протягом року має бути не менше, ніж три перевірки.
  3Перша перевірка – через 1 місяць після розміщення компанії.
  4Якщо компанія не набрала потрібну кількість балів, буде проведена повторна перевірка не раніше, ніж за 2 місяці після першої перевірки.
  5Повторна перевірка протягом усього року в будь-який час.
  РозділКритеріїТермін надання інформаціїБал
  1Наявність офіційних документівПід час оформлення договору надати копії документів про реєстрацію суб'єкту господарювання: копію витягу або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, копію витягу з реєстру платників єдиного податку (в разі наявності), копію витягу з реєстру платників податку на додану вартість (в разі наявності), копію Ліцензії чи Свідоцтва на виконання окремих видів робіт/надання окремих видів послуг (в разі наявності)15
  2Актуальність інформації на сайті- адресаПротягом 3 днів після зміни даних в компанії4
  - номери телефонів5
  - ціни5
  - актуальні сторінки в соціальних мережах4
  - посилання на актуальний сайт4
  3Наповненість сайту на in.ck.uaНаявність особливостей7
  Послуги наповнення – описи, фото, ціна. Товари – фото, ціна, опис7
  Загальна кількість відкритих розділів – 13 шт.
  Обов'язкова кількість відкритих розділів – 6 шт.
  13
  4КомунікаціїОфлайн
  - чи перетелефонували працівники компанії з приводу замовлення, запиту на дзвінок, повідомлення від клієнтапротягом 1 робочого дня9
  - чи ввічливо спілкувався працівник компанії7
  - чи працівник компанії відповів на всі запитання клієнта7
  Онлайн
  - на сторінці компанії відкриті відгукивідповідь на відгуки протягом 3-х робочих днів9
  - на сторінці компанії відкритий зворотній зв'язок (відвідувач сайту може відправити повідомлення або залишити запит на дзвінок)відповідь на запити протягом 1 робочого дня4