Перелік послуг in.ck.ua

  1. Контент-менеджер - редактор рекламного матеріалу на in.ck.ua, в обов'язки якого входить наповнення сайту текстовою і графічною інформацією.
  2. Сайт / інтернет-магазин - функціональний сайт і / або інтернет-магазин на in.ck.ua. До 100 товарів для інтернет-магазину. Виконавець за допомогою електронної пошти надає Замовнику файл-шаблон. На основі файлу-шаблона, заповненого Замовником, Виконавець проводить заливку і періодичну зміну інформації про товари Замовника.
  3. Публікації на головній сторінці розділів: «Акції», «Афіша», «Робота» (верхній екран) - акції, афіші, вакансії знаходяться на верхньому екрані головної сторінки розділів: «Акції», «Афіша», «Робота» по 7 днів незалежно від періоду їх дії.
  4. Публікації на головній сторінці сайту - акції, афіші, товари, послуги, вакансії знаходяться на головній сторінці сайту по 3 дні.
  5. Участь в оглядах - розміщення інформації про компанію в існуючому огляді in.ck.ua.
  6. Знак "Надійний партнер" - надається у вигляді знака якості, який відображається на слайдері компанії поверх фото. Термін розміщення - 1 рік.
  7. ТОП (1,2) в каталозі - Поїсти, Розважитися, Зайнятися собою, Куплю, Послуги - закріплення в обраному розділі на термін від 1 до 12 місяців, в залежності від сплаченого тарифу.
  8. Наскрізний банер - банери з вашими подіями, акціями, послугами, товарами протягом 7 днів знаходяться на всіх сторінках сайту in.ck.ua, крім сторінок інших компаній. Інформація для банера не повинна суперечити правилам сайту і повинна узгоджуватися з редактором. in.ck.ua залишає за собою право вибору інформації для відображення на сайті.