У Черкасах відгримів "Гайда Фест"

Фестиваль у Долині троянд зібрав майже 10 000 гостей.

26 червня 201715820
'У Черкасах відгримів 'Гайда Фест''

Два дні поспіль черкасці та гості міста слухали українську музику, вболівали за команди на спортивній галявині, спілкувалися з цікавими особистостями на літературній сцені.

Цьогоріч культурно-музичне спрямування розбавив спортивний турнір імені Героя України Сергія Амброса – з нього і почався перший день "Гайда Фест". Позмагатися за першість приїхали команди з Одеси, Харкова, Києва та інших міст України.

  • Фото 1 - У Черкасах відгримів "Гайда Фест". Фото https://vk.com/gayda_fest
  • Фото 2 - У Черкасах відгримів "Гайда Фест". Фото https://vk.com/gayda_fest
  • Фото 3 - У Черкасах відгримів "Гайда Фест". Фото https://vk.com/gayda_fest
  • Фото 4 - У Черкасах відгримів "Гайда Фест". Фото https://vk.com/gayda_fest

Біля літературної сцени відвідувачів дивували лекціями з ІТ-галузі та майстер-класами. Організатори кажуть, що головна мета – дати містянам можливості не лише для відпочинку, а й для саморозвитку, а також поступово привчати до якісної української музики.

Від початку у нас були побоювання стосовно того, як глядачі та учасники сприйматимуть поєднання таких різних локацій і подій на фестивалі. Приємно, що спортивний турнір викликав такий ажіотаж, а лекції з ІТ зібрали настільки багато слухачів, що люди не поміщалися під навісом.

Сьогодні, на жаль, черкасці здебільшого пасивні, вони готові ходити на "шарові" заходи, однак платити за якісну музику поки що не готові. Наша мета – поступово привчати людей до класної української музики, аби у них було бажання слухати її не лише безкоштовно.

Анастасія Білецька
Анастасія Білецька
співорганізатор фестивалю "ГайдаFest"
 

  • Фото 1 - У Черкасах відгримів "Гайда Фест". Фото – Яна Бондаренко
  • Фото 2 - У Черкасах відгримів "Гайда Фест". Фото – Яна Бондаренко
  • Фото 3 - У Черкасах відгримів "Гайда Фест". Фото – Яна Бондаренко
  • Фото 4 - У Черкасах відгримів "Гайда Фест". Фото – Яна Бондаренко
  • Фото 5 - У Черкасах відгримів "Гайда Фест". Фото – Яна Бондаренко
  • Фото 6 - У Черкасах відгримів "Гайда Фест". Фото – Яна Бондаренко

Це вже третій "Гайда Фест", який відбувається у Черкасах протягом останніх двох років. Цього разу з музичної сцени виступали гурти “ФІОЛЕТ”, “Колір”, “Гражданин Топинамбур”, “Серцевий Напад”, “5VYMIR” та інші.

Тут неймовірно класна, доброзичлива, патріотична атмосфера. Хотілося б, щоб свято не закінчувалось, а це літо було насичене такими фестивалями. Нехай це переросте у фестивальну традицію нашого міста.

Анна Каюк
Анна Каюк
черкащанка
 

Сонце, спека, Дніпро, цікаві зустрічі та класна українська музика! Черкаси вкотре довели, що саме тут – центр України, серце культури, краси та єднання. А ми сподіваємося, що заряду енергії від "Гайда Фесту" черкащанам вистачить на все літо!

Відео з каналу Вадима Майденка
Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі