Всі на пляж: де в Черкасах можна безпечно купатися і засмагати?

Лише 4 пляжі придатні до відпочинку. 
7 червня19810
'Всі на пляж: де в Черкасах можна безпечно купатися і засмагати? '

До початку пляжного сезону, який стартував 1 червня, в Черкасах перевірили стани міських пляжів. Відпочивати безпечно на пляжах  Пушкінський, Смілянський, Соснівський та "Бочка". Перш ніж відкривати сезон, кожен із них повинен отримати паспорт, який підтверджуватиме придатність території, її відповідність певним стандартам. Спеціальна комісія перевіряє наявність на території облаштованого туалету та результати дослідження води СЕС. Обов’язковими умовами для отримання паспорта є також наукова документація, результати обстеження дна водолазами, дані про радіофікацію території та наявність відповідно обладнаного рятувального посту. 

На цих пляжах щодня чергують рятувальники з 10 до 19 години. Вони мають усе необхідне для порятунку людей на воді та для надання першої медичної допомоги. Щодня на цих пляжах проводиться прибирання території і чищення піску. Є тут туалети, смітники, кабінки для перевдягання, лавочки. Небезпечні глибини позначені буями. На пляжах "Живчик" та "Рив’єра" за безпеку відпочивальників ніхто не відповідає, тож на них мають бути встановлені попереджальні таблички про те, що купатися заборонено.

Пушкінський пляж

Територія комунального пляжу охоплює берег між спусками Франка та Пушкіна. Після реконструкції, це один з найулюбленіших пляжів містян. Тут є парасольки від сонця, туалет, урни, дитячий майданчик, лавки.

Смілянський пляж

Прибережна територія навпроти будинку по вул. Героїв Дніпра, 89. Роздягальні та урна для сміття віддалені від місця відпочинку, знайти їх непросто. Зараз на пляжі ведуться роботи з його облаштування. Невдовзі тут з’являться парасольки, кабінки для перевдягання та комфортні туалети.

Соснівський пляж

Пляж займає територію від спуску з вул. Пролетарської до залізничного насипу. Комунальна частина пляжу обладнана роздягальнею і урнами. 

"Бочка"

Приватний пляж оснащений роздягальною, туалетом, шезлонгами, душем і дитячим майданчиком. 

Відкритий басейн – альтернатива дніпровським пляжам 

Для тих, хто не дуже любить відпочинок на Дніпрі і воліє купатися в більш чистій воді, поблизу Черкас є приватні басейни під відкритим небом. Вони розташовані на території готельних комплексів, тому все необхідне для безпечного та комфортного відпочинку тут є.

Всі на пляж: де в Черкасах можна безпечно купатися і засмагати?
Всі на пляж: де в Черкасах можна безпечно купатися і засмагати?

Культурно-оздоровчий комплекс "Perlyna resort"

Де: с. Сокирно, вул. Польова, 40. 
Вартість: 300 грн/день, діти до 12 років безкоштовно.

Готельно-ресторанний комплекс "Калина"

Де: Золотонішський район, с. Деньги, 17-й км.
Вартість: дорослі – 100 грн/день, діти 7-14 років – 50 грн.

Спорт-готель "Селена"

Де: Черкаський район, с. Свидівок, вул. Дахнівська, 21.
Вартість: дорослі – 270 грн/день, діти до 12 років – 100 грн/день, до 3 років безкоштовно в супроводі дорослого. 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі