Куди поїхати влітку 2021 – таке питання більшість людей починають задавати собі з настанням перших по-справжньому теплих днів. Гарячі путівки і тури, автобусні тури по Україні, екскурсії – все це можна знайти в нашому спеціальному літньому проекті.
Відпустка влітку – це найбільш довгоочікувана пора, якої з нетерпінням чекаєш цілий рік. Акції, знижки, гарячі тури 2021, екскурсії – це один з варіантів, як провести відпустку поза межами Черкас.
Найбільш затратним варіантом можуть стати гарячі тури ціни на які цьогоріч значно зросли, враховуючи курс долара. Екскурсії по Черкаській області – один із найбільш бюджетних варіантів. Зате вибір місць, які можна відвідати в Черкаській області, неймовірно широкий. Автобусні тури в романтичну Умань, козацький Чигирин, героїчний Корсунь-Шевченківський відправляються з Черкас практично щотижня.
Гарячі тури в теплі країни від туристичних компаній міста – це дещо більш дорогий сегмент подорожей. Гарячі путівки, хоч і дозволяють заощадити, але найчастіше потягнуть із вашого сімейного бюджету кругленьку суму. Та й запланувати раптову подорож більшості людей, які працюють, все-таки важко.
Подорожі по Україні – набагато більш бюджетний варіант. Ви можете на декілька тижнів поїхати в Одесу, Львів чи Кам'янець-Подільський. Відпустка влітку в Україні може бути заповнена цікавими подорожами, зустрічами, екскурсіями, купанням в морі, відвідуванням історичних місць. Ми допоможемо спланувати ідеальний відпочинок!
більше

Активний відпочинок

Відпустка в Закарпатті

Відпустка на морі

Архів

Відпустка у Львові

Екскурсійні тури