Світлина черкащанки посіла третє місце у всеукраїнському фотоконкурсі

Фото Карпат принесло черкащанці призове місце.

12 червня 2018752
'Світлина черкащанки посіла третє місце у всеукраїнському фотоконкурсі'

Оксана-Олександра Ситник із Черкас почала вчитися фотографії два роки тому з "нуля". Дівчина працює в міській раді, а мистецтво фотографії опановує лише у вільний час. Одного разу під час поїздки в Карпати Оксана сфотографувала туман на одній з найбільших вершин українських Карпат. Саме цю світлину відзначило журі з-поміж 1100 робіт учасників із різних куточків України в рамках фотоконкурсу "Великі світлини маленьких місць".

Серед усіх робіт члени журі відібрали спочатку 50 найкращих фото, а потім – 24. Із фінального переліку фото черкащанки Оксани Ситник посіло третє місце.

У черкаську фотошколу "Photo City" прийшла зовсім без практики. Це перший фотоконкурс, у якому я беру участь. Але результат виявився надзвичайно приємним. Приз за третє місце – тур на двох у будь-яке місто України. Швидше за все, це буде Львів.

На конкурс подала фото Карпат. Це була моя перша поїздка в гори. Фото робила рано-вранці після підкорення вершини "Піп Іван" на висоті 2022 м. Була дуже втомлена, хотілося відпочити, але пропозиція мого вчителя Олександра Маламужа сфотографувати туман переборола втому. Дуже вдячна йому за це і за всі професійні поради. До речі, для мене це була перша практика зйомки туману.

Оксана-Олександра Ситник
Оксана-Олександра Ситник
черкащанка
 

  • Фото 1 - Фото ранкових Карпат
  • Фото 2 - Відомий український фотограф Ігор Чекачков, один із членів журі, коментує роботу черкащанки

Фотоконкурс організувало Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки Програми "U-LEAD з Європою". Виставка з роботами учасників подорожуватиме Україною і незабаром завітає в Черкаси.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі