Тотальний апгрейд: черкаський сервіс "UppenX" повністю оновився

Нові можливості для швидкого пошуку спеціалістів.
31 жовтня 201720542
'Тотальний апгрейд: черкаський сервіс 'UppenX' повністю оновився'

Нові функції, дизайн і філософія – черкаський сервіс "UppenX" пережив масштабні перетворення і повертається у принципово новому вдосконаленому вигляді.

Минулої весни двоє черкаських лікарів-хірургів, Сергій Міцук та Ігор Гайда, створили незвичний онлайн-сервіс. Ідея сайту – допомагати людям швидко вирішувати різні проблеми. Пройшов час, і засновники готові представити черкащанам оновлений варіант своєї ідеї. Зміни торкнулися не тільки візуального наповнення і функціоналу, але й філософії проекту. Тепер сайт має назву "We Help" і орієнтується на швидкий пошук спеціалістів різних напрямків.

Змінилася сама суть взаємодії між користувачами. Тоді ми створили безкоштовний і актуальний сервіс. Тепер же ми зробили все, щоб він був ще й максимально корисним. Якщо раніше ми просто зв’язували дві сторони – замовника і виконавця, то тепер сервіс суттєво збільшує шанси, що людина, яка потребує допомоги, точно її отримає. Ми запроваджуємо так звану "базу виконавців" у різних сферах життя. Оператори-консультанти, які приєднаються до нашої команди, допомагатимуть швидко знаходити виконавців для розв'язання різноманітних екстрених проблем.
Ігор Гайда
Ігор Гайда
співзасновник "Uppenx" – "We Help"
 

  • Фото 1 - Скріншот оновленого сайту
  • Фото 2 - Скріншот оновленого сайту

Головний акцент засновники сервісу роблять на екстреність і мобільність. Все, що треба зробити – зайти на сайт зі смартфона, натиснути одну кнопку й отримати допомогу. Виконання вашої заявки контролюватиме оператор сервісу.

Наш сервіс допомагає людям в екстрених ситуаціях. Це може бути екстрена послуга з прибирання, доставки ліків, заміни пробитого колеса тощо. Людина просто заходить на сайт і описує свою проблему, не маючи часу займатися пошуками виконавців. Все інше зробить оператор. Наприклад, ви пробили колесо між Смілою і Черкасами. Консультант швидко підключається до пошуку виконавця, який може вирішити це питання, приїхати на місце і замінити колесо. Ми будемо агітувати перевірені компанії до співпраці з нашим проектом.
Сергій Міцук
Сергій Міцук
співзасновник "UppenX" – "We Help"
 

Зміни торкнулися не тільки концепції сайту, а й команди. Вона розширилася. Тепер серед співзасновників "We Help" є веб-розробники Антон Малий і Борис Абажер, які відповідають за програмний бік справи.

Команда співзасновників
Команда співзасновників

Технічні нововведення спрямовані на покращення навігації сайтом і зручності користування. З'явився повноцінний профіль із персональними даними. Вся інформація зберігатиметься в захищеному середовищі в зашифрованому вигляді.

Всі заявки від користувачів спочатку сортуватиме інтелектуальна система із семантичним аналізом. Також у нас будуть офлайн-карти в додатках для iOS і Android, ми будемо отримувати дані про розташування людини та максимально швидко шукати найближчі компанії, які можуть надати свої послуги. Також ми забезпечимо постійну техпідтримку.
Антон Малий
Антон Малий
співзасновник
 

Зараз "We Help" перебуває на етапі наповнення бази виконавців-постачальників послуг. Проект, як і раніше, орієнтується на всю Україну. Засновники хочуть розпочати з Черкас, а у перспективі стати єдиним екстреним номером на всі випадки життя.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі