Kangoo Jumps: черкащанки опановують новий вид фітнесу

Тренування без крепатури.
11 березня 201957780
'Kangoo Jumps: черкащанки опановують новий вид фітнесу'

У Європі цей вид спорту існує близько десяти років, в Україні лише чотири. Розпочали такого типу тренування у Кривому Розі, з часом "стрибати" почали й інші міста.

Основна особливість Kangoo Jumps – спеціальні чобітки з пружинною конструкцією. Вони були розроблені в 1994 році канадським ортопедом Грегорі Легкхтман виключно для реабілітації спортсменів з травмами ніг. З часом лікарі зрозуміли, що такий винахід може чудово слугувати для всіх. Адже завдяки таким черевичкам навантаження на ноги і тіло зменшується на 80%, а тому після тренувань не виникає больових відчуттів.

Я дізналася про такий вид спорту два роки тому, він привабив мене своєю незвичайністю. Згодом зрозуміла, що хочу професійно опанувати Kangoo Jumps, отримати диплом і навчати черкасців. Такий вид спорту можуть спробувати люди віком від 5 до 90 років. Це дуже ефективний фітнес, тому що під час тренувань залучені всі м’язи. За годину заняття спалюється 1000 ккал та максимально швидко підтягується тіло.
Наталія Прилипко
Наталія Прилипко
інструктор з Kangoo Jumps
 

Kangoo Jumps – ефективне кардіотренування. Під час заняття дівчата не лише стрибають, а й слідкують за поставою, тримають координацію та опановують силове навантаження, адже черевички важать 2 кг.

Кожне тренування особливе, щоразу ми вивчаємо нові танцювальні рухи та зв’язки. Це вправи на розтяжку. Вони різноманітні, а тому не набридають, дечим схожі на танці. Особливість нашого заняття – тренування без перерви, спочатку може бути складно чи щось не виходити, але потім звикаєш.
Світлана Абрамкіна
Світлана Абрамкіна
відвідує тренування з Kangoo Jumps
 

  • Фото 1 - Kangoo Jumps: черкащанки опановують новий вид фітнесу
  • Фото 2 - Kangoo Jumps: черкащанки опановують новий вид фітнесу
  • Фото 3 - Kangoo Jumps: черкащанки опановують новий вид фітнесу
  • Фото 4 - Kangoo Jumps: черкащанки опановують новий вид фітнесу

Такий вид спорту приводить тіло в тонус, зміцнює сідниці, прес, стінки серцевих і кров'яних судин, а також усіх м'язів ніг. Прискорює кровообіг та покращує метаболізм, тому після занять організм продовжує спалювати калорії.

Я відвідую Kangoo Jumps вже четвертий місяць поспіль. Це чудовий варіант схуднення. Спочатку я позбулася декількох зайвих кілограмів, а зараз помічаю, як активно втрачаю об’єм у талії та стегнах.
Ольга Степанець
Ольга Степанець
відвідує тренування з Kangoo Jumps
 

Після занять зникає біль у шиї, спині, перестає боліти голова, покращується робота мозку та нормалізується сон. Спеціалісти з Kangoo Jumps переконують, що завдяки такому виду спорту знижується кількість застуд та навіть алергія, уповільнюються процеси старіння.

Я почуваю себе жвавою та бадьорою. Завдяки своїй міцній конструкції в черевиках можна тренуватися як в залі, так і на свіжому повітрі. Пам’ятаю, коли вперше одягла черевички – була складність  втримати рівновагу, тепер маю чудову координацію рухів. Я навчилася присідати у черевичках, та й загалом маю чудову витримку і контролюю дихання.
Інна Омелюх
Інна Омелюх
відвідує тренування з Kangoo Jumps
 

Якщо вас зацікавили тренування, деталі можете дізнатися у тренера за телефоном: (097) 603-64-05.

Фото – Віталій Поліщук

Галина Мазур

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі