Безкоштовний тест-драйв для бізнесу – шалена весняна акція від in.ck.ua

Якщо ви бажаєте якісно розвивати свою справу, маємо для вас унікальну пропозицію.
19 лютого 20191309
'Безкоштовний тест-драйв для бізнесу – шалена весняна акція від in.ck.ua'

Не маєте змогу розмістити рекламу на бордах міста, тому що майже все зайнято політичними плакатами? Чи шукаєте нові можливості для масштабування бізнесу? Спеціально для вас ми підготували суперкруту весняну акцію – БЕЗКОШТОВНИЙ тест-драйв черкаського каталогу №1. Пропозиція дійсна до 20 березня! З in.ck.ua ви зручно і легко будете отримувати нових зацікавлених клієнтів. 

in.ck.ua – це справжнісінький Google для Черкас, тут є все (окрім негативу, політики та вашої компанії). Понад 200 000 черкасців щомісяця відвідують наш сайт у пошуку інформації про афішу, вакансії, акції, розважальні, медичні заклади та безліч іншого. Не стійте осторонь, отримайте шанс безкоштовно протестити всі можливості in.ck.ua. 

Що вам дасть розміщення: 

  • отримаєте видимість в інтернеті;
  • трафік на вашу сторінку піде з першого дня;
  • вас знаходитимуть через пошук у Google; 
  • статистику своєї сторінки в режимі реального часу – ви матимете доступ до перегляду кількості своїх потенційних клієнтів, які зацікавилися описом, натиснули кнопку зв’язку з вами тощо. 


Маєте власну кав’ярню, перукарню, СТО, магазин, агенцію або інший бізнес? Подивіться на реальну статистику, скільки черкасців відвідали тематичні розділи in.ck.ua за січень 2019 року: 

  • розділ “Поїсти” – 23 567; 
  • розділ “Розважитися” – 17 462; 
  • розділ “Послуги” і “Купити” – 84 790. 

Щоб потрапити до розділу, який підходить для вашого бізнесу, перейдіть за посиланням та натисніть кнопку зв’язку з нами. Або зателефонуйте до нас: (098) 250-10-00.

Доки ви думаєте, ваші конкуренти вже діють. 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі