Черкаси можуть долучитися до онлайн-сервісу допомоги безпритульним тваринам

"GladPet" тепер працює з усіма обласними центрами України.
6 квітня 20189010
'Черкаси можуть долучитися до онлайн-сервісу допомоги безпритульним тваринам'

Відтепер жителі Черкас можуть стати учасниками онлайн-проекту з пошуку домівок для безпритульних тварин "GladPet"

Сайт для онлайн-пошуку домівок для чотирилапих створили одесити. Донедавна він функціонував тільки в Одесі та області, але тепер платформа розширюється та запрошує до співпраці волонтерів з усіх обласних центрів України.

Наш ресурс створений у межах проекту “Системне вирішення проблеми безпритульних тварин”. Ми вирішили шукати домівки для тварин в онлайн-просторі. Хочемо об’єднати всі притулки, організації з захисту тварин в різних регіонах України та людей, які хочуть узяти собі улюбленця.

З нами вже почали працювати волонтери та організації з Харкова, Миколаєва, Києва та Дніпра, шукаємо однодумців і в Черкасах. Близько року тому, коли "GladPet" функціонував тільки в Одесі, до мене зверталася дівчина з Черкас, цікавилася, чи працюємо ми з іншими містами. Тоді такої можливості не було, але зараз все змінилося, тож будемо раді співпраці з усіма зоозахисними організаціями вашого міста. Тим, хто хоче бути нашим регіональним представником, охоче допоможемо ввійти в курс справи.

Любов Ждан
Любов Ждан
автор і керівник проекту "GladPet"
 

  • Фото 1 - Черкаси можуть долучитися до онлайн-сервісу допомоги безпритульним тваринам
  • Фото 2 - Черкаси можуть долучитися до онлайн-сервісу допомоги безпритульним тваринам

За допомогою "GladPet" будь-хто може розмістити на сайті безпритульну тварину, якій потрібна домівка, або знайти собі домашнього улюбленця безкоштовно. Користувач сайту обирає тварину з каталогу, зв'язується з контактною особою і домовляється про зустріч. Якщо тваринка сподобалась, її можна забирати. У такий спосіб в Одесі та області за півтора року знайшли нових господарів понад 400 тварин.

Також на сайті можна знайти інформацію про притулки, волонтерські та зоозахисні організації. Є можливість узяти тварину з притулку під опіку – купувати корм та необхідні речі, спонсорувати лікування.

Після успішного старту в Одесі "GladPet" почав шукати регіональних представників в інших областях, зокрема й у Черкаській. Сайт також запрошує до співпраці дизайнерів, копірайтерів, юристів, вчителів, методистів та просто громадян, яким не байдужа доля тварин.

Антон Сейкаускас

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі