9 ідей для осінніх фотосесій

Черкаські фотографи радять, які світлини зробити, щоб запам’ятати цю осінь.
23 жовтня 2019129484
'9 ідей для осінніх фотосесій'

Найдивовижніші пейзажі дарує нам різнобарвна пора року. Неможливо пропустити таку красу повз об’єктив фотоапарата. Тож мерщій обирайте запропоновану нами ідею і втілюйте!

Одягніть улюблене пальто

І вийдіть на прогулянку. Передайте саме той настрій та емоції, які маєте у цей момент. "Живі" яскраві фото вам гарантовані.

 • Фото 1 - Фото Вадима Жуваки
 • Фото 2 - Фото Вадима Жуваки

В осінніх фотосесіях головне – побільше жовтого листя і передача правильного настрою – позитивного чи негативного. А щоб рухи моделі були невимушені та природні, я просто прошу її відчувати себе вільно. І ніколи не кажу, як саме треба позувати.
Вадим Жувака
Вадим Жувака
фотограф
 

Обійміть домашнього улюбленця

Вірні домашні тваринки зігрівають наші осінні вечори. То ж хіба вони не заслуговують на гарні фото з хазяїном?

Фото Андрія Харченка
Фото Андрія Харченка

Існує багато місць, які були непримітними влітку, а восени стають дуже привабливими. Крім того, розширяються можливості для корекції кольору. А моделі простіше обирати одяг – спектр від легенького до найтеплішого. Одним із мінусів осінніх фотосесій є те, що погода може дуже швидко змінити ваші плани. Надвечір стає значно прохолодніше, а це заважає встигнути все реалізувати.

Зйомки з тваринами мають певну специфіку. Все залежить від того, наскільки тварина приручена, слухає свого хазяїна чи взагалі є неконтрольована. Ви ніколи не скажете їй, що робити і не попросите затриматися в певній позі. Не забувайте, що тваринку можуть налякати інші люди. Тому для фотосесії обирайте тихі місця і не беріть з собою багато помічників. Краще відмовитися від асистента – комфортніше, коли на зйомці буде тільки власник, тваринка та фотограф.
Андрій Харченко
Андрій Харченко
фотограф-портретист
 

Зустріньтеся з друзями

Восени хочеться ностальгувати, варити глінтвейн і просто насолоджуватися краєвидами. Ці чудові емоції найкраще розділити з друзями.

 • Фото 1 - Фото Андрія Свинобоя
 • Фото 2 - Фото Андрія Свинобоя

Восени присутня своя атмосфера. Можна грітися біля вогню та грати на гітарі. Головне – це компанія, з якою збираєшся відпочити. З хорошими друзями будь-яка поїздка особлива і незабутня. І коли ти підтримуєш бесіду і водночас не акцентуєш увагу на тому, що фотографуєш – з’являються емоційні фото.

Андрій Свинобой
Андрій Свинобой
студент
 

Залиштеся вдома

Якщо погода примушує загорнутися в найтеплішу ковдру, це означає, що варто спробувати передати весь затишок осені в домашніх світлинах. Сфотографуйте сімейний сніданок, усміхнені обличчя рідних. Або все те, що робить вас щасливим у будні – книги, улюблене хобі, приготування кави чи інші приємні дрібниці.

 • Фото 1 - Фото Олександра Отрішка
 • Фото 2 - Фото Олександра Отрішка
 • Фото 3 - Фото Олександра Отрішка

Коли фотографуєш вдома – ти перебуваєш у приватному Всесвіті людини, з якою проводиш зйомку. Для тебе там все нове і незвідане, кожна деталь може надихнути чи підказати щось. Коли модель відкривається тобі – ти бачиш її справжньою. Такою її знають лише найближчі люди. І секрет таких зйомок у любові й таємничому зв’язку між членами родини. Міцні сім`ї самі створюють атмосферу. А завдання фотографа – зберегти її, мінімально втручаючись.
Олександр Отрішко
Олександр Отрішко
фотограф
 

Відчуйте себе королевою

Макіяж в червоно-коричневих тонах, корона з листя і сукня, що буде виділятися на фоні осінніх дерев – такий образ з кожної жінки зробить справжню осінню королеву.

Фото Тані Паніної
Фото Тані Паніної

Художня зйомка не краща за будь-яку іншу. Але це те, на що хочеться дивитися знову і знову. Тому готуватися до неї треба дуже серйозно. Головне – продумати образ. Це повинна бути не просто гарна картинка, а справжній витвір мистецтва. Як на мене, усе повинно бути ідеально! Від кінчиків волосся до кольору лаку на нігтях.
Таня Паніна
Таня Паніна
фотограф
 

Кохайте

Саме восени хочеться більше обніматися, щоб зігрітися. Покажіть найтепліші обійми з коханими своєму фотографу, а потім і всім друзям на Facebook.

 • Фото 1 - Фото Юлії Величко
 • Фото 2 - Фото Юлії Величко
 • Фото 3 - Фото Юлії Величко
 • Фото 4 - Фото Юлії Величко
 • Фото 5 - Фото Юлії Величко
 • Фото 6 - Фото Юлії Величко

В осінніх зйомках головне – емоція, ідея та якість. Я люблю, коли все просто та щиро. Часто підказую тим, кого фотографую, як стати, куди піти. Але без конкретики. Тобто, якщо взяти 10 пар і кожній сказати: "обніміться", то всі 10 пар зроблять це по-різному. І в цьому буде їхня природність. А ще з моделями ми бігаємо, стрибаємо, кидаємо листя. У такі моменти людина найменше думає, яку позу їй обрати. Тому все має такий невимушений вигляд.

Юлія Величко
Юлія Величко
фотограф
 

Побудьте дитиною

Підкидайте листя, бігайте по калюжах, заховайтеся в горі з опалих листочків! Якщо не знаєте, що ще можна зробити, просто візьміть з собою діток – вони з превеликим задоволенням покажуть майстер-клас з осінніх розваг.

 • Фото 1 - Фото Юлії Величко
 • Фото 2 - Фото Юлії Величко
 • Фото 3 - Фото Юлії Величко
 • Фото 4 - Фото Юлії Величко

Застосуйте декорації

Старі столи з мереживними скатертинами, дерев’яні стільці та бабусині підсвічники стануть чудовим декором для фотосесії. Придумуйте свої варіації, експериментуйте і фотографуйтеся.

 • Фото 1 - Фото Петра Забіли
 • Фото 2 - Фото Петра Забіли

Важливо бачити особистість моделі через лінзу об'єктива. А пори року, колір листя чи трави – це лише атрибутика. На фото важливий настрій, що створюється безпосередньо у процесі зйомки.

А фотографу, окрім технічного та теоретичного оснащення, потрібно розуміти тему фотосесії. Бажано попередньо зустрітися з моделлю для особистого знайомства. Звісно ж, експромт ніхто не скасовував. Але, коли працюєш із замовником – людиною, яка чекає на результат – потрібна ретельна підготовка.
Петро Забіла
Петро Забіла
фотограф
 

Пориньте у казку

Спробуйте відтворити образ улюбленого персонажа. Як це зробити, можна знайти в інтернеті. Або звернутися за допомогою до візажистів і стилістів.

 • Фото 1 - Фото Валерія Січкаря
 • Фото 2 - Фото Валерія Січкаря

Костюм Малефісенти ми брали напрокат для рекламної зйомки моєї творчості. Виїхали о п’ятій годині ранку, щоб застати туман. Його так і не було. А от в селі Деньги знайшли таку ось стіну і озеро, що теж непогано пасувало під образ.
Валерій Січкар
Валерій Січкар
фотограф
 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
 • Фото

  А можно пожалуйста локацию с последних фото???

 • Фото

  И мне интереснее места и локации)))

 • Фото

  Усi варiанти передбачають наявнiсть декорацiй та костюмiв, до чого тут осiнь? цiкаво було б почути про яскравогоi локацii, або iдеi постанови моделi. A так, звичайна реклама фотографiв

 • Фото

  Статья - "Черкасские фотографы советуют, какие фото сделать, чтобы запомнить эту осень". Какие, а не ГДЕ)