"Працівники відеокамери і штатива": топ-5 найпопулярніших українських відеоблогерів

Кому з українських контент-мейкерів вдалося зібрати найбільшу кількість підписників?

29 жовтня 2019359
''Працівники відеокамери і штатива': топ-5 найпопулярніших українських відеоблогерів'

Відеоблогінг – цікаве і прибуткове заняття, яке щодня приваблює десятки "фрешменів". На жаль чи на щастя, професійної відеокамери і красивого фону за спиною недостатньо, щоб набрати аудиторію і знайти вдалу концепцію каналу на YouTube. Саме тому перейти рубіж в декілька сотень тисяч підписників вдається далеко не кожному починаючому ютуберу.

Серед українських блогерів є ті, кому вдалося завоювати серця тисяч, а то і мільйонів людей. Кого саме можна вважати лицем українського YouTube? Вони дивляться на світ крізь об'єктив відеокамери: топ-5 самих успішних блогерів з України.

Альона Венум

Кременчужанка Олена Соколова почала свою творчу кар'єру зі створення відеороликів про:

  • макіяжі;
  • б'юті-лайфхаки;
  • рецепти для правильного харчування.

Пізніше на її каналі з'явилися гумористичні скетчі, розпакування і DIY. Завдяки яскравому, ненав'язливому і завжди позитивному характеру контенту дівчині вдалося набрати майже 5 мільйонів підписників.

Важливо: щоб почати успішну кар'єру відеоблогера, необхідно обзавестися якісним обладнанням для зйомки. Для контент-мейкера новачкам підійде будь-яка представлена на сайті інтернет-магазину moyo.ua професійна відеокамера Sony.

YanGo (МС Януля)

Щасливий володар золотої кнопки YouTube, блогер-мільйонник, автор гумористичних пісень і пародій на популярні відео. Перші ролики на каналі хлопця – смішні скетчі. За час існування каналу Ян спробував на собі практично всі актуальні тренди. Сьогодні число його шанувальників досягає 4,5 мільйона осіб.

"Чоткий паца"

Ціла команда талановитих і смішних відеоблогерів, які зібралися, щоб радувати шанувальників цікавим і незвичайним контентом. Сьогодні комедійне співтовариство досить успішно займається створенням оригінальних пародій на популярні відео. Дочірнім каналом "Чоткого паці" є популярний канал "Вертуха", який позиціонується як перша тусовка українських відеоблогерів. Кількість шанувальників каналу перевищує 4 мільйони.

Цікавий факт: в гумористичних пародіях, створених командою каналу "Чоткий паца", брав участь відомий актор і режисер Олександр Жеребко і соліст рейв-групи "Little Big" Ілля Прусикин.

ND Production

Канал Андрія Немодрука – популярного відеоблогера, коміка і пародиста з Одеси. Зараз на каналі понад два з половиною мільйони підписників. Найбільше аудиторії Андрія "заходять" музичні колаборації з Микитою Козирєвим – ще одним українським блогером-мільйонником.

Ната Лайм

Наташа – філолог за освітою, а за покликанням – відеоблогер. Вона займається зйомкою милих і цікавих відеороликів, в яких тестує різні лайфхаки, замовляє товари з різних країн, розігрує смішні сценки зі своїм чоловіком Артемом. Число підписників на каналі вже переступило двомільйонну позначку. Ната активно бере участь у різних проектах. Наприклад, в "Мейкап Челлендж" від Мейбеллін Україна.

Також стрімко розвивають свої канали блогер і музикант Руслан Кузнєцов, учасник "Фабрики зірок" Женя Білозеров, актор і ведучий Олексій Дурнєв, зразковий сім'янин і автор цікавих влогів Ігор Пустовіт.

Знайти ці канали на YouTube дуже просто – достатньо ввести назву в полі пошуку.

Партнер публікації – інтернет-магазин Moyo.ua. Відвідати магазин ви також можете в Черкасах: ТРЦ "Дніпро-плаза", вул. Припортова, 34, ТРЦ "Любава", бул. Шевченка, 208/1.

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі