Благодійність в Черкасах – це реальна можливість одужання для сотень дітей і дорослих, допомога інвалідам, дітям-сиротам, літнім людям, які потребують задоволення елементарних людських потреб.
Такі категорії людей отримують слабку фінансову підтримку від держави. Її мало для вирішення конкретних проблем тисяч черкащан. Більшості тяжкохворих пацієнтів в складних ситуаціях доводиться розраховувати тільки на себе. Так, наприклад, держава оплачує тяжкохворим лише деякі медикаменти, сирітські притулки часто залежать від допомоги спонсорів, інваліди та люди похилого віку взагалі залишаються "за бортом" соціальних програм.
Тут вступає в гру благодійна допомога. Потужна зброя людства. Саме завдяки пожертвам небайдужих вдалося врятувати або поліпшити тисячі життів. Але тисячі людей і сьогодні потребують допомоги.
Ми не благодійний фонд і не організовуємо збори коштів самостійно. Ми робимо свій внесок у спільну справу, надаючи доступ до свого інформаційного ресурсу – тут ви можете донести своє прохання до великої аудиторії Черкас, Черкаської області та всієї України.
Разом ми допоможемо хворим дітям і дорослим, дитячим будинкам, дітям-сиротам, інвалідам, закриємо дорогий збір коштів на лікування та врятуємо життя. Не існує великих або маленьких пожертв. Якщо ви можете дати 10 гривень – зробіть це! Для вас це одне морозиво, а комусь декілька тисяч таких 10-гривневих пожертвувань подарують надію.
На цій сторінці ми публікуємо перевірені прохання про допомогу, з підтверджувальними документами, сканами і копіями від людей, які потребують допомоги, з Черкас і області. Ми не збираємо гроші, а повідомляємо читачам про такі прохання. Якщо вам потрібна допомога волонтерів, благодійна допомога онкохворим дітям, інвалідам, ви хочете організувати збір коштів на лікування, віддати речі на благодійність, допомогти людям похилого віку, влаштувати благодійні акції – надсилайте інформацію, ми розмістимо ваше прохання про допомогу.
більше
Архів