Артем Василюк

Акція – Артем Василюк

Дата публікації: 01 липня 2020 року. 

Реквізити для допомоги:

Приватбанк 

Василюк Володимир Миколайович

5168 7427 0881 5620

Монобанк 

Василюк Володимир Миколайович

4441 1144 2239 3924

Посилання на фейсбук батька Артема. 


Перед відправкою коштів уточнюйте, будь ласка, інформацію про збори за вказаними вище контактами.

Історія маленького хлопчика Артема з м. Черкаси:

Коли вперше чуєш у своєму житті про те, що у твоєї дитини – рак... одразу думки – як, чому, може це помилка, а може це щось наплутали, чи взагалі – може це сон. Світ перевертається навколо, життя стає іншим. Ти віддаєш всього себе на боротьбу з незвіданим досі ворогом. Ти кидаєш усі сили та можливості, щоб подолати злого монстра. 

В січні цього року ми зробили усе можливе і неможливе, щоб в найстисліші терміни зробити таку необхідну для нашого малятка операцію. Київські лікарі запевнили, що ліквідували всі новоутворення в голівоньці нашого хлопчика і ми видихнули з полегшенням. Та підступний ворог не здається. І от знову приходиться переживати ці відчуття, котрі ми думали уже ніколи не відчуємо. На жаль, пухлина знову дається в знаки. Знову хоче забрати в нас найцінніше, що в нас є. 

Цього разу ви вирішили дати бій в одній з найкращих клінік світу, вже вдалось пройти первинну онлайн консультацію в професора Константіні, котрий є найкращим нейрохірургом в Ізраїлі та одним з провідних у світі. Він запевнив, що зробить все можливе, щоби нам допомогли. Щоб допомогти нашому синочку раз і назавжди забути про цього страшного ворога. 

Єдине, що нас зараз розділяє з проведенням безтурботного дитинства нашого хлопчика – це кошти. Сума в 32 тис. доларів є непід'ємною для нашої сім'ї. А саме в стільки на цей час оцінили шлях Артема до одужання. Щоправда, попередили, що можуть бути нюанси та форс-мажори. Але ми віримо, що обійдемось без них. Ми щиро віримо, що наші друзі, близькі, знайомі підтримають нас, щоб ми подолали цей шлях разом. З Вами ми гори перевернемо. То ж, з Богом, вперед до перемоги.   


Фото 1

Фільм'Артем Василюк' - фото 1
Коментарі