Влад Чернявський

Акція – Влад Чернявський

Дата публікації: 07.12.2020 рік.

Приватбанк 5168 7453 0389 8032 (Гармаш Людмила Іллівна)
телефон - 380 (68) 524 16 07.


Рідні потерпілих, які постраждали у ДТП, що сталася на вулиці Сумгаїтській 4 грудня, просять небайдужих черкащан про допомогу.
Нагадаємо, що водій автомобіля Volkswagen Caddy скоїв наїзд на літню жінку та 6-річного Влада Чернявського. Винуватця трагедії було затримано поліцією.
Жінка від отриманих травм загинула на місці, дитину із тяжкими травмами шпиталізували до Черкаської обласної дитячої лікарні.
"Зараз Влад знаходиться у важкому стані. Лікарі кажуть, що йому терміново потрібно робити операцію. Водночас нам ще потрібно поховати прабабусю онука, яка і вела його додому із садочка №29 "Ластівка". Коштів на це у нас немає. Біда не приходить одна. Тому просимо про допомогу небайдужих", – zmi.ck.ua повідомила бабуся потерпілого хлопчика Людмила Гармаш.
Людмила – людина з інвалідністю, група 1 А. Близько 10 років вона знаходиться в інвалідному візку після отриманого перелому хребта.
Дитину їй привезла мати Влада у віці півтора року і залишила. З того часу вона разом із сином займається вихованням хлопчика.

Перед відправкою коштів уточнюйте, будь ласка, інформацію про збори за вказаними вище контактами.


Коментарі