Школа №22

Адреса

м. Черкаси, вул. Вербовецького, 108

За період існування у школі створен: методичний кабінет, другий спортивний зал, кімната психологічного розвантаження, новий кабінет праці, кабінет інформатики, кабінет тестування та виявлення рівня навчальних досягнення учнів, кабінет практичного психолога, проведено капітальний ремонт навчальний кабінетів та шкільних рекреацій.

У школі створен і діють виховні центри: музей Т. Г. Шевченка, кімната-музей, "Бойової партизанської слави", зал "Київська Русь", комп'ютерній ютеризовано кабінети: директора, заступників директора з навчально-виховної роботи, методичний кабінет; кабінет фізики, української літератури, соціально-психологічної служби, іноземної мови. У шкільній бібліотеці комп'ютерний каталог програмової та художньої літератури та періодичних видань.

Шкільний методичний кабінет увійшов у число найкращих кабінеті міста за наслідками огляду-конкурсу. Створен тематичний каталог нормативно-правових матеріалів, наявних у методкабінеті. Створена база для застосування інформаційних технологій. Школа підключена до мережі Інтернет.

Діє чітка система контролю за дотриманням виконань Закону України "Про освіту". За результатами перевірки з питань внутрішньо-шкільного контролю, школа була базовою у місті.

Учителі школи мають індивідуальні методичні розробки, друковані роботи з питань методики та виховання роботи. З питань виховної роботи школа визнана однією з кращих у місті. Розроблена та напрацьована система роботи по громадському вихованню.

На даний час в школі працюють класи з поглибленим вивченням окремих предметів, здійснюється профільне навчання.

Школа є лідером масово-спортивних у місті (протягом 20 років посідає призові місця у міських спартакіадах школярів).

Відгуки