Концерт - Selena Family Fest. Stand Up Клуб

Selena Family Fest. Stand Up Клуб


  • Дата: Архів23 серпня 2020, 20:00
  • Де: с. Свидівок, вул. Дахнівська, 21
  • Тип події: концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 250 до 10000 грн

З 21 по 24 серпня на мальовничому березі Дніпра в Черкасах пройде 4 -денний "Селена Family Fest". В оточенні неймовірної природи і свіжого повітря, готель "Селена Family Resort" чотири дні прийматиме найкращих артистів нашої країни, що б ви змогли насолодитися музикою, гумором і як слід відпочити!

Щовечора – новий артист, зіркові ведучі, розіграш призів і, звичайно, SECRET GUESTS! Чудовий формат відпочинку для всієї сім’ї: для мами, тата і дітей.

Квиток на концерт включає в себе вхід на територію комплексу "Selena Family Resort" з 10:00, де кожен може обрати собі форму відпочинку: фуд-корти, ресторан, басейн, пляжна зона на березі Дніпра, дитяча зона, теніс, лазня на дровах, рибалка тощо.

23 серпня – Великий фестиваль STAND UP.  Це не просто гумор, а жарти, що ґрунтуються на реальних подіях. Особисті переживання коміків, смішні життєві ситуації і просто інтелігентне почуття гумору в одному виступі.

Не пропустіть найдрайвовіший сімейний вікенд цього літа! Ми дбаємо про ваше здоров'я, тому дотримуємося всіх норм карантинного режиму: місця на трибунах в шаховому порядку, фан-зона зі столиками по 4 людини і відстань у півтора метра.

Замовлення, доставка та бронювання квитків за тел: (093)295-70-01.

Коментарі