Незвичайні кафе, ресторани

Антикафе, цікаві та незвичайні кафе, незвичайні ресторани з екзотичною кухнею, тайм-клуб – це новий погляд на ресторанну культуру. Цікаві ресторани на певну тематику розкривають концепцію як в дизайнерському оформленні, так і в створенні меню та карти напоїв. Незвичайна кухня в черкаських ресторанах – це насамперед екзотична азіатська і незвичайна ведична і вегетаріанська кухні. Оригінальні кафе в Черкасах представлені незвичайними концептуальними закладами, які представляють собою цілий арт-об'єкт. Чим цікавіша концепція креативного кафе і ресторану, тим більшу увагу публіки він привертає.
Незвичні ресторани та тематичні кафе – це креативний інтер'єр, виконаний за мотивами якогось твору або стилізований в певному напрямку, концептуальна кухня з незвичайними стравами, а також особливі підходи до обслуговування клієнтів.
Окрема категорія незвичайних закладів – це антикафе. Антикафе як формат закладу з'явилося в Черкасах зовсім недавно. Головна фішка таких закладів – вдале облаштування простору для спільного проведення часу. Тут немає кухні, обслуговуючого персоналу, меню смачними стравами і алкогольними напоями, заради яких багато людей відвідують звичайні кафе і ресторани. В антикафе ви платите за час, проведений у його стінах. Гостям пропонують чай і солодощі в необмежених кількостях, настільні і комп'ютерні ігри, книги і журнали і т. д. Це відмінне місце для спілкування, проведення майстер-класів, бізнес-переговорів, творчих зустрічей, коворкінгу. Найчастіше в антикафе є безкоштовна точка доступу до Wi-Fi, тому такі заклади користуються популярністю у фрілансерів, журналістів та інших творчих людей. Антикафе Черкас пропонують доступні ціни та приємну розташовує до спілкування обстановку.
більше
Vertuta, Кафе, пекарня
вул. Остафія Дашкевича, 19
більше
Selena Family Resort, Готельно-ресторанний комплекс
c.Свидівок, Дахнівська, 21
більше
ресторан Family
вул. Оборонна, 49
більше
YOSHI, Ресторан японської кухні
бульв. Шевченка, 205
більше
Клуб відпочинку Дача, Клуб відпочинку
с. Сокирно, Придніпровська, 3В
більше
Beer Bank, ресторан
бульв. Шевченка, 397
більше