Незвичайні кафе, ресторани

Антикафе, цікаві та незвичайні кафе, незвичайні ресторани з екзотичною кухнею, тайм-клуб – це новий погляд на ресторанну культуру. Цікаві ресторани на певну тематику розкривають концепцію як в дизайнерському оформленні, так і в створенні меню та карти напоїв. Незвичайна кухня в черкаських ресторанах – це насамперед екзотична азіатська і незвичайна ведична і вегетаріанська кухні. Оригінальні кафе в Черкасах представлені незвичайними концептуальними закладами, які представляють собою цілий арт-об'єкт. Чим цікавіша концепція креативного кафе і ресторану, тим більшу увагу публіки він привертає.
Незвичні ресторани та тематичні кафе – це креативний інтер'єр, виконаний за мотивами якогось твору або стилізований в певному напрямку, концептуальна кухня з незвичайними стравами, а також особливі підходи до обслуговування клієнтів.
Окрема категорія незвичайних закладів – це антикафе. Антикафе як формат закладу з'явилося в Черкасах зовсім недавно. Головна фішка таких закладів – вдале облаштування простору для спільного проведення часу. Тут немає кухні, обслуговуючого персоналу, меню смачними стравами і алкогольними напоями, заради яких багато людей відвідують звичайні кафе і ресторани. В антикафе ви платите за час, проведений у його стінах. Гостям пропонують чай і солодощі в необмежених кількостях, настільні і комп'ютерні ігри, книги і журнали і т. д. Це відмінне місце для спілкування, проведення майстер-класів, бізнес-переговорів, творчих зустрічей, коворкінгу. Найчастіше в антикафе є безкоштовна точка доступу до Wi-Fi, тому такі заклади користуються популярністю у фрілансерів, журналістів та інших творчих людей. Антикафе Черкас пропонують доступні ціни та приємну розташовує до спілкування обстановку.
більше
Botanica, квіткове кафе
вул. Симоненка, 3, біля Драмтеатру
більше