Концерт - Selena Family Fest. Олег Кензов

Selena Family Fest. Олег Кензов


  • Дата: Архів21 серпня 2020, 20:00
  • Де: с. Свидівок, вул. Дахнівська, 21
  • Тип події: фестивалі, концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 290 до 10000 грн

З 21 по 24 серпня на мальовничому березі Дніпра в Черкасах пройде 4 -денний "Селена Family Fest". В оточенні неймовірної природи і свіжого повітря, готель "Селена Family Resort" чотири дні прийматиме найкращих артистів нашої країни, що б ви змогли насолодитися музикою, гумором і як слід відпочити!

Щовечора – новий артист, зіркові ведучі, розіграш призів і, звичайно, SECRET GUESTS! Чудовий формат відпочинку для всієї сім’ї: для мами, тата і дітей.

Квиток на концерт включає в себе вхід на територію комплексу "Selena Family Resort" з 10:00, де кожен може обрати собі форму відпочинку: фуд-корти, ресторан, басейн, пляжна зона на березі Дніпра, дитяча зона, теніс, лазня на дровах, рибалка тощо.

21 серпня Олег Кензов не залишить байдужих: дивує чоловіків змістом і душевністю, а жінок – харизмою і голосом. "Обстановка по кайфу" забезпечена!

Не пропустіть найдрайвовіший сімейний вікенд цього літа! Ми дбаємо про ваше здоров'я, тому дотримуємося всіх норм карантинного режиму: місця на трибунах в шаховому порядку, фан-зона зі столиками по 4 людини і відстань у півтора метра.

Замовлення, доставка та бронювання квитків за тел: (093)295-70-01.

Коментарі