У Черкасах уперше відбувся книжковий фестиваль

Найпопулярніша подія вихідних.

10 квітня 2017412
'У Черкасах уперше відбувся книжковий фестиваль'

Перший “Черкаський книжковий фестиваль” тривав три дні, з 7 по 9 квітня, в Обласній філармонії. Подію відвідало близько 7 тисяч осіб.

Цими вихідними у місті пройшов масштабний книжковий фестиваль. Свою друковану продукцію на ньому представило 38 видавництв. Черкасці мали змогу придбати книги, "добрі" листівки, плакати та календарі. Паралельно у декількох інших локаціях письменники та видавці проводили лекції для відвідувачів. На зустрічах із читачами письменники відповідали на всі запитання аудиторії, розповідали про свою творчість та новинки.

Перший раз організовувати таке дійство дуже важко. Фестиваль триває аж три дні, на нього з’їхалися люди з усієї України, а у нас була невелика команда. Таке дійство потрібно робити величезним складом, який буде допомагати в організації. Пройшов фестиваль чудово, аудиторія сприйняла захід на ура! Тож запрошуємо черкасців на майбутні "Черкаські книжкові фестивалі", які ми плануємо проводити щороку.
Людмила Фіть
Людмила Фіть
організатор фестивалю
 

 • Фото 1 - У Черкасах вперше відбувся книжковий фестиваль
 • Фото 2 - У Черкасах вперше відбувся книжковий фестиваль
 • Фото 3 - У Черкасах вперше відбувся книжковий фестиваль
 • Фото 4 - У Черкасах вперше відбувся книжковий фестиваль
 • Фото 5 - У Черкасах вперше відбувся книжковий фестиваль
 • Фото 6 - У Черкасах вперше відбувся книжковий фестиваль
 • Фото 7 - У Черкасах вперше відбувся книжковий фестиваль
 • Фото 8 - У Черкасах вперше відбувся книжковий фестиваль
 • Фото 9 - У Черкасах вперше відбувся книжковий фестиваль
 • Фото 10 - У Черкасах вперше відбувся книжковий фестиваль
 • Фото 11 - У Черкасах вперше відбувся книжковий фестиваль
 • Фото 12 - У Черкасах вперше відбувся книжковий фестиваль
 • Фото 13 - У Черкасах вперше відбувся книжковий фестиваль

Брати Капранови, які представляють видавництво "Зелений пес", розпочали зустріч із розспівів пісень. Глядачів, які вперше бачили авторів, приємно здивувало такий нестандартний старт зустрічі.

Письменник із Черкащини Василь Шкляр розповів, що екранізація його книги "Чорний ворон" все ж таки відбудеться. Кошти на знімальний процес є, але досі немає режисера. Письменник Олександр Михед представив учасникам фестивалю серію книг "UkranianArtBook" від видавництва "ArtHuss", яке виводить українську книгу на всеукраїнський рівень якості. Родзинкою фесту стала презентація книжки казок одного з найпопулярніших в сучасній Японії класиків – Кендзі Міядзава "Ресторан, де виконують побажання", на яку прийшли справжні прихильники японської літератури.

Дуже сподобалося, що на фестивалі представлено багато видавництв, є цікаві лекції письменників, яких хочеться слухати. Лекції були цікавими навіть для тих відвідувачів, які не займаються письменницькою діяльністю. Класні локації, чудова зона відпочинку, шикарні фотозони. Все чітко продумано, але шкода, що я не встигла відвідати всі доповіді. Купила сім книг і вісім листівок. Це показник того, що фестиваль вдалий, і ціни теж прийнятні.
Анна Іщенко
Анна Іщенко
гостя фестивалю
 

Протягом трьох днів фестивалю проходили майстер-класи для всіх охочих. Учасники фестивалю помалювали кавою, робили закладинки з фетра та паперу, вишивали літери та навіть навчилися каліграфічного письма.

Багато гостей заходу взяли для себе чимало корисного і придбали щось на згадку, адже такого масштабного і чудово організованого заходу в Черкасах ще не було. Нанаприкінці фестивалю організатор Людмила Фіть щиро подякувала своїй команді за підтримку і допомогу в організації масштабного проекту та вручила видавництвам подяки за активну участь у "Черкаському книжковому фестивалі".

Переглянути більше фотографій із заходу можна тут.

Яна Романенко

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі