Рух черкаських тролейбусів можна буде відстежити через спеціальний додатокНезабаром усю інформацію про тролейбусні перевезення черкасці та гості міста матимуть у своєму телефоні. |
14 квітня 201697989 |
Інформація про графік і маршрут руху тролейбусів в режимі реального часу значно підвищить комфорт пасажирів, які зможуть ефективніше планувати час і знати, коли саме транспорт прибуде на зупинку.
У 25 черкаських тролейбусах вже встановили GPS-трекери, незабаром системою обладнають увесь парк. Завдяки волонтерській ініціативі черкасці зможуть слідкувати за графіком і маршрутом руху тролейбусів через спеціальний додаток, який можна завантажити на мобільний чи комп’ютер.
Розробкою і впровадженням системи у черкаський тролейбусний парк зайнялася команда IT-компанії "Ekreative" на чолі з Віктором Євпаком.
В майбутньому у Черкасах можуть створити загальну систему контролю транспорту, до якої увійдуть усі міські тролейбуси та маршрутки, а також розробити комплекс так званих розумних зупинок.
У маршруток/тролейбусів є чіткий графік руху. Якщо вони будуть його дотримуватись, то буде достатньо подивитись на цей графік, що визначити коли тролейбус буде на зупинці :)
мені подобається1мені не подобається0Если за это взялись ребята из Ekreative то значит все будет гуд. Крутая новость! Желаю удачи в реализации проекта.
мені подобається1мені не подобається0Вопрос Виктору Евпаку. Доступно ли это приложение для скринридеров?
мені подобається1мені не подобається0будет полезно для жителей города только в том случае, когда в такой сисеме будут не только тралики, но и все маршрутки и приородные автобусы. но для начала в принципе неплохо, главное - чтобы не заглохло, как это обычно у нас и бывает
мені подобається3мені не подобається0хотелось бы не хуче, чем http://detransport.com.ua/
мені подобається1мені не подобається0Опять новость из будущего. Если уж сообщать, то на стадии, когда к тестированию надо общественности подключаться. Ссылочку на додаток в студию, плиз)
мені подобається1мені не подобається0Если разработкой уже занялись это о чем-то говорит. Не лучше знать заранее, а уже потом подключиться к тестированию?
мені подобається0мені не подобається0Увы, даже если разработкой занялись, это ещё ни о чем не говорит. На мой вопрос по сути, кстати, ответа так и нет. А доступность для скринридеров (то есть возможность получать информацию незрячим и слабовидящим людям) надо закладывать задолго до стадии массового тестирования.
мені подобається0мені не подобається0