“Черкаські джазові дні” в черговий раз порадували містян

Любителі джазу насолоджувалися фестивалем, який відбувся 26-27 березня в "Дружбі народів".

28 березня 20175522
'“Черкаські джазові дні” в черговий раз порадували містян'

Традиційний 28-ий джазовий фестиваль цього разу представляв виконавців із рідного міста Черкаси, а також джазові колективи з Києва, Чернігова, Одеси та представників міста Суми. Аудиторію підкорювали як молоді виконавці джазу, так і досвідчені бенди.

Відкривав фестиваль черкаський джазовий оркестр Біг-бенд Миколи Євпака.  Оркестр представляв Черкаське музичне училище, тому грали не лише викладачі навчального закладу, а й молоді обдаровані учні. Диригував у складі оркестру Михайло Євтушенко, який навчався в інституті музики у місті Грац, що в Австрії. Черкаська публіка дуже тепло зустріла місцевий гурт "Спів братів". Також у фестивалі взяло участь багато колективів, які представляли різні музичні коледжі.

Хочеться вірити, що слава про фестиваль поширюється не лише по Україні, а й далеко за її межами. Черга охочих пограти у нас на фесті зростає. Радує, що Палац культури “Дружба народів” приймає нас вже не перший рік. Тут чудова атмосфера, хороша акустика, професійні звукорежисери і симпатичний директор.

Сергій Крашенінніков
Сергій Крашенінніков
організатор
 

 • Фото 1 - “Черкаські джазові дні” у 28-ий раз радували містян
 • Фото 2 - “Черкаські джазові дні” у 28-ий раз радували містян
 • Фото 3 - “Черкаські джазові дні” у 28-ий раз радували містян
 • Фото 4 - “Черкаські джазові дні” у 28-ий раз радували містян
 • Фото 5 - “Черкаські джазові дні” у 28-ий раз радували містян
 • Фото 6 - “Черкаські джазові дні” у 28-ий раз радували містян
 • Фото 7 - “Черкаські джазові дні” у 28-ий раз радували містян
 • Фото 8 - “Черкаські джазові дні” у 28-ий раз радували містян
 • Фото 9 - “Черкаські джазові дні” у 28-ий раз радували містян
 • Фото 10 - “Черкаські джазові дні” у 28-ий раз радували містян
 • Фото 11 - “Черкаські джазові дні” у 28-ий раз радували містян

Всі гості “Черкаських джазових днів” були в захваті від майстерності джазового баяніста Костянтина Стрельченка, доцента Київського університету ім. Бориса Грінченка, заслуженого артиста України і, за словами організаторів, одного з найкращих у світі джазових баяністів

Це дуже класний фестиваль. Я відвідую його щороку. Завдяки Сергію Крашеніннікову у черкасців така можливість є вже 28 років поспіль. Потрібно любити і відчувати музику та джаз, щоб отримувати від цього задоволення, а я цим живу. Аудиторія відчуває, коли ти віддаєш частинку себе, і тоді приймають дуже тепло.

Алла Жук
Алла Жук
солістка біг-бенду Миколи Євпака
 

У другий день фестивалю свою творчість гостям представили чотири колективи:  “Cherkasy Jazz Quintet”, київський гурт Іллі Єресько “Hammond organ trio”, одеське тріо Олексія Пєтухова та Катерини Кравченко. Завершував другий фестивальний день Jazz-fusion band "Aramis" Володимира Прихожая (Суми), який  зірвав шквал оплесків у глядачів. Всі учасники джаз-фесту насолоджувалися своїми програмами на сцені, а разом із ними задоволення від музики отримував і весь зал.

Всі фото із заходу можете переглянути тут.

Яна Романенко

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі