В яких фільмах знімалися актори черкаського театру?

Увага, мотор!

23 березня 201746371
'В яких фільмах знімалися актори черкаського театру?'

Черкащани звикли бачити акторів нашого театру на сцені. Хоча є й інша грань акторського ремесла – кінозйомки. Не всі знають, що багато артистів нашого театру брали участь у зйомках різних кінострічок. Олена Брехаря, Віктор Коломієць, Тетяна Крижанівська, Микола Зайнчківський, Олег Телятник, Максим Рижевол, Михайло Кондраткий, Павло Гончаров, Олександр Гуменний, Сергій Бобров, Юрій Берлінський мають досвід участі в телевізійних і кінопроектах. Ми попросили черкаських акторів розповісти читачам in.ck.ua про свій досвід зйомок у популярних фільмах і серіалах.

Михайло Кондратський

Телесеріали: "Пляж", "Черговий лікар", "Пончик Люся", "Повернення Мухтара-7", "Мажор", "Смерш", "Весна у грудні".
Художні фільми: "Чорна рада", "Перелітні птахи", "Доярка з Хацапетівки-3", "Сезон чудес".
Документальний фільм: "Микола Подвойський, сторінки з життя".
Телешоу: "Судові справи з Іриною Калінською", "Неймовірні історії кохання".
Кліп: Брати Карамазови "Добрих доріг вам, брат і сестра".

Я знявся приблизно в 20 кінострічках, декілька невеликих ролей було за кордоном. У минулому році брав участь у серіалі "Черговий лікар". Грав батька хірурга, який нібито побив свою дружину, хоча він цього не робив. У "Мухтарі" став батьком, який взяв на себе провину пасинка. Була роль козака у фільмі "Чорна рада", в якому знімалися Богдан Ступка і Віктор Бенюк. 

В серіалі "Пляж" мого героя застрелили в лоб на початку серії. На лобі зробили спеціальну ямку, а на спині пришили пристрій, який видає гучний звук під час пострілу і розбризкує "кров". Піротехніки трохи перестаралися, постріл був такий, що декілька днів я нічого не чув. Одного разу грав селянина часів правління Івана Грозного. За сюжетом мій герой втік з-під варти, а собаки повинні були мене зловити й розірвати. Для цього я тримав у руках ковбасу, яку гончі повинні були рвати. Але собаки виявилися розумними і просто кожного разу забирали смаколики. За 5 дублів песики з'їли усе, що було. В результаті із цих дублів епізод якось змонтували.

У 2012 році мене запросили зіграти Анджея Жулавського, першого чоловіка Софі Марсо у програмі "Неймовірні історії кохання". Сценаристи через відеозв'язок дізнавалися у французької зірки подробиці її особистого життя. Мені ця роль дуже запам'яталася, адже в юності я мріяв одружитися з Софі.

Михайло Кондратський
Михайло Кондратський
актор Черкаського музично-драматичного театру
 

Павло Гончаров

Телесеріали: "Ворожея", "Смерш", "Відділ 44".
Телешоу: "Судові справи".

В кіно цікавий процес підготовки, але не часте повторення дублів. Я б сказав, що театр – це життя, а кіно – розвага. На виставі заряд енергії отримуєш від глядачів, а в кіно – під час виходу прем'єри на екрани.

Дуже сподобалася моя роль у "Ворожеї", де я зіграв 2 різні амплуа одного героя. За сценарієм, я був закомплексований і невпевнений у собі хлопець, який ніяк не міг знайти собі дівчину. Але після диво-зілля ситуація повністю змінюється. Хлопець випив забагато відвару та став розкутим, змінив своє ставлення до життя. Для цієї ролі мені декілька годин накручували волосся і щипали брови.

Одну сцену знімали в барі, і масовка тоді танцювала без музики. Це мало смішний вигляд. У "Смерші" потрапив у кадр всього на декілька секунд, грав обгорілого танкіста. Але грим мені робили понад 3 години! З цим гримом я не міг їсти, шкіра була сильно стягнута. У "Відділі 44" один епізод знімали на вулиці взимку. Дуже замерз тоді, було відзнято близько 30 дублів.

Павло Гончаров
Павло Гончаров
актор Черкаського музично-драматичного театру
 

Сергій Бобров

Телесеріали: "Агенти справедливості", "Пес", "Відділ 44".
Документальний фільм: "Сонце в терновому вінку".

Як на мене, набагато складніше бути актором театру. У кіно все створюють за допомогою монтажу. А театр – це мистецтво тривалої роботи, коли все продумується до дрібних деталей.

В "Агентах справедливості" мені дісталася роль поганого хлопця, який хотів знищити труп. Одну сцену ми знімали вночі в лісі під дощем. Я там скидав "труп" з машини. Було багато дублів, промок наскрізь і вже хотілося швидше завершити. Робота актора якоюсь мірою вимагає витривалості.

В телесеріалі "Пес" зіграв епізодичну роль омонівця. У "Відділі 44" перевтілився в скривдженого менеджера, який хотів розібратися з лікарем за смерть своєї дружини. Зйомки серіалу проходили на кіностудії, можна сказати що це міні-Голлівуд, деякі моменти знімали на "натурах" – в квартирах і офісах. У документальному фільмі я був у ролі оповідача, в різних локаціях міста розповідав про голодомор.

Сергій Бобров
Сергій Бобров
заслужений артист України, актор Черкаського музично-драматичного театру
 

Олександр Гуменний

Телесеріали: "Відділ 44", "Агенти справедливості".
Художні фільми: "Сильніше вогню", "Олександрівський сад, 2".

Приблизно 10 років тому грав роль другого плану у фільмі "Сильніше вогню". Стрічку знімали на кіностудії ім. Довженка в Одесі. Я був штрафбатником Рязановим, ми вибігали на поле бою з криками "Ура", там були розставлені заряджені спецефекти, що імітують вибухи мін, снарядів і пострілів. Один студент задивився на ефекти, довелося перезняти дубль. За сценарієм, мене розриває снаряд, я повинен був відлетіти в невелику щілину. Знімали цю сцену на занедбаному заводі. Я цю щілину перелетів, тому що падав спиною. Головний герой мені допоміг, пересунув куди потрібно.

Зйомки "Агентів справедливості" проходили в Києві на різних майданчиках. Мене потішило, що вся знімальна група спілкувалася українською мовою. Знявся в 2 серіях в ролі друга головного героя, теж черкащанина. "Перетворився" в журналіста-невдаху, який випадково побачив свою знайому-небіжчицю. І разом з головним героєм ми почали розслідувати цю справу.

І театр, і кіно цікаві по-своєму, це абсолютно різні речі. У театрі немає можливості перезняти: як зіграв, так тебе і сприймуть. На сцені потрібно використовувати широкі жести, щоб глядач помічав всі тонкощі, в кіно навпаки потрібні справжні, живі жести.

Олександр Гуменний
Олександр Гуменний
актор Черкаського музично-драматичного театру
 

Юрій Берлінський

Телесеріал: "Повернення Мухтара – 2".

У серіалі про Мухтара я зіграв і бандита, і праведника. У серії "Птица счастья" мені дісталася роль злодія, який пограбував ювелірний магазин. І щоб Мухтар не виявив коштовності, мій герой вирішив заховати все в заморожену курку. Зрозуміло, що собака знайшла. У серіалі було задіяно 6 вівчарок.

В кінці 1990-х років ми в Черкасах знімали пародію на "17 миттєвостей весни", в якій я був Мюллером. Процес тривав майже 2 роки. На жаль, знайти зараз цю стрічку не можу.

Юрій Берлінський
Юрій Берлінський
народний артист України, актор Черкаського музично-драматичного театру
 

Маргарита Годуліна

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі