У Черкасах відбувся сьомий фестиваль "Krasava fest"

Черкащани дізнавалися секрети психології від топових українських спікерів.

27 березня 2017964
'У Черкасах відбувся сьомий фестиваль 'Krasava fest''

Традиційний фестиваль розвитку та самовдосконалення зібрав черкащан в Обласній філармонії 25 березня. Цього разу в заході взяли участь бізнес-психолог Сергій Мотовилець, сексолог Світлана Пашкевич, організатори міжнародних психологічних проектів Олексій Просєкін і Марина Хмеловська, телеведуча і психолог Анна Кушнерук. Спікери говорили про поєднання себе із потоком життя, сексуальні взаємини в парах, обговорювали карму та проблеми у стосунках.

Ми маємо великий досвід організації таких заходів, адже це вже сьомий фестиваль "Krasava", тому ніяких труднощів із запрошенням експертів не виникало. Важко було проводити перший фестиваль тому, що не знаєш, що й до чого. А на сьомому фесті хвилюєшся про те, як глядач сприйме нових спікерів. Мені хочеться, щоб на наші події приходило більше людей. На наступний фестиваль вже є два спікери, участь яких ми вже майже погодили. Зазвичай у таких людей щільний графік, тому домовляємося завчасно.
Ольга Дєрзкая
Ольга Дєрзкая
організатор
 

Бізнес-психолог і експерт гармонійного розвитку Сергій Мотовилець підняв тему, як знайти себе в цьому житті та боротися із тимчасовими складнощами. Спікер заінтригував аудиторію нестандартною манерою спілкування.

Я вас здивую, але ключів від щастя немає, тому що щастя завжди є. Те, що у вас в житті відбувається – це ваші бажання. Ви кожного моменту обираєте, як жити. Повірте, нова інформація і постійне навчання вам не допоможе. Саме ваше ставлення формує результат. А швидше розвиватися заважає ваш негативний життєвий досвід.
Сергій Мотовилець
Сергій Мотовилець
бізнес-психолог
 

 • Фото 1 - У Черкасах відбувся сьомий фестиваль "Krasava fest"
 • Фото 2 - У Черкасах відбувся сьомий фестиваль "Krasava fest"
 • Фото 3 - У Черкасах відбувся сьомий фестиваль "Krasava fest"
 • Фото 4 - У Черкасах відбувся сьомий фестиваль "Krasava fest"
 • Фото 5 - У Черкасах відбувся сьомий фестиваль "Krasava fest"
 • Фото 6 - У Черкасах відбувся сьомий фестиваль "Krasava fest"

Після п’ятнадцятихвилинної перерви глядачів зачарувала своєю прямолінійністю Світлана Пашкевич, сексолог, психотерапевт і парапсихолог. Експерт обговорювала лише ті речі, які перевірила на практиці.

Ви знаєте, що 98% всієї інформації ми отримуємо через тіло? І коли у вас щось болить, тіло намагається з вами поговорити. Для відчуття гармонії потрібно задовольняти потреби кожної зі своїх чакр. А головною серед них є муладхара – чакра початку життя. Зверніть, будь ласка, увагу на те, що статеву освіту дитина повинна отримувати у сім’ї, повірте, для ваших дітей це дуже важливо.
Світлана Пашкевич
Світлана Пашкевич
сексолог
 

Після обідньої перерви свій майстер-клас розпочало подружжя Олексія Просєкіна і Марини Хмеловської, які організовують міжнародні проекти з розвитку особистості. Спікери говорили про карму: яке зернятко посадите, такий урожай і зберете, тільки він буде в десятки разів більший. Після блоку теоретичних знань експерти перейшли до практики. Аудиторії дали декілька кошиків із маком, щоб кожен учасник взяв собі невелику кількість зернят і паралельно написав три випадки, де він посіяв насіння злодійства. Потім всі глядачі шість хвилин медитували, прагнучи анулювати гріхи. Наприкінці практики експерти попросили всіх загорнути насіння маку в листочки з переліком гріхів і спалити їх після фестивалю.

 • Фото 1 - У Черкасах відбувся сьомий фестиваль "Krasava fest"
 • Фото 2 - У Черкасах відбувся сьомий фестиваль "Krasava fest"
 • Фото 3 - У Черкасах відбувся сьомий фестиваль "Krasava fest"
 • Фото 4 - У Черкасах відбувся сьомий фестиваль "Krasava fest"
 • Фото 5 - У Черкасах відбувся сьомий фестиваль "Krasava fest"
 • Фото 6 - У Черкасах відбувся сьомий фестиваль "Krasava fest"
 • Фото 7 - У Черкасах відбувся сьомий фестиваль "Krasava fest"

Телеведуча та психолог Анна Кушнерук обговорила з аудиторією проблему кризових ситуацій у стосунках.

Люди повинні контактувати, обговорювати проблеми. Зазвичай в кризових ситуаціях пари розривають стосунки не через проблеми, а через те, що вони перестають самі собі подобатися. І виходить такий парадокс, що більшість партнерів цілуватися з язиком навчилися, а домовлятися цим же язиком між собою не вміють.
Анна Кушнерук
Анна Кушнерук
психолог
 

На завершення пізнавального дня організатори провели розіграш призів від спонсорів. Глядачі знайшли для себе відповіді на питання, які їх цікавлять, а організатори пообіцяли зробити ще масштабніші майбутні івенти.

Яна Романенко

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі