Черкащани з'їли понад 200 кавунів на фестивалі в Долині троянд

Свято соковитих смугастих. 
21 серпня 20178801
'Черкащани з'їли понад 200 кавунів на фестивалі в Долині троянд'

Завершення літа містяни відсвяткували по-справжньому кавуново на "Melon Festival", який пройшов 20 серпня в Долині троянд. Мета фестивалю благодійна: організатори Дарина Терещенко та Анна Зінуткіна вирішили зібрати кошти на лікування 2-річної Даринки Огілько. На операцію необхідно близько 300 000 грн. Завдяки допомозі небайдужих черкащан на івенті вдалося зібрати 13000 грн. 

На захід привезли понад дві сотні кавунів. Кожен охочий міг поласувати кавунами і навіть позмагатися у поїданні соковитих смугастих! Флеш-моб, фотозона, круті аніматори, виступи талановитих містян, фудкорт, розпис хною, плетіння косичок, ярмарок хенд-мейду – "Melon Festival" порадував і дітей, і дорослих.

Ми назвали фестиваль "Melon Fest", тому що зараз літо, всі люблять кавуни, і їх дуже багато! Спочатку ми хотіли, щоб люди просто відпочили та попрощалися з літом. Але потім з'явилася ідея зробити фестиваль не просто так, а з благодійною метою. Це перша масштабна подія, яку ми організовуємо, тому ми дуже хвилювалися, але все вийшло так, як планували. Ми дуже вдячні всім спонсорам і партнерам! Разом ми можемо все!
Дарина Терещенко
Дарина Терещенко
співорганізаторка
 

Ми запитали у гостей фесту, що вони полюбляють більше – кавун чи диню. Вмикай відео, щоб швидше дізнатися!

Анна Петровська

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
  • Фото

    Це дуже круто, що такі фестивалі почали відбуватися в нашому місті!
    Шкода, що ми з Вами раніше не зустрілися. Я давно думала про створення такого фестивалю і цю дизайнерську ідею змогла втілити поки лише в дипломному проекті.