12 концертів осені в Черкасах

Повертаємося до культурного життя.

4 жовтня 201876491
'12 концертів осені в Черкасах'

Восени традиційно стартує новий театральний і концертний сезони. Містяни повернулися з відпусток, а в наші будні й вихідні повертаються цікаві події. Пропонуємо вам добірку яскравих заходів цієї осені. Ми вже купуємо квиточки і вам радимо!

Національна капела бандуристів України імені Р. В. Майбороди

Фото – bandurysty.com.ua
Фото – bandurysty.com.ua

Коли: 10 жовтня, 18:00
Де: Обласна філармонія
Ціна: від 40 до 110 грн

Непересічна музична подія в Черкасах! Оригінальне, самобутнє мистецтво бандуристів цінують не тільки в Україні. З великим успіхом концерти капели проходили в Болгарії, Польщі, Німеччині, Канаді, Японії, Франції, Іспанії, Росії, Угорщині. На вас чекає програма з українськими народними піснями, старовинними та сучасними думами, творами українських і закордонних композиторів.

Ліга Сміху. Концерт команд "Стоянівка", "30 плюс", "Стадіон Діброва"

Фото – http://kvartal95.com
Фото – http://kvartal95.com

Коли: 21 жовтня 2018, 19:00
Де: ПК "Дружба Народів"
Ціна: від 100 до 380 грн

Найкращі команди Чемпіонату з гумору розважатимуть черкасців фірмовими жартами. Якщо сміх продовжує життя, то це чудова нагода додати собі декілька років. Виступатимуть чемпіони третього сезону "Стоянівка" (Молдова), "найдоросліша" команда "30 плюс" з Житомира та команда "Стадіон Діброва".

Дізель шоу

Фото – gastroli.ua
Фото – gastroli.ua

Коли: 4 листопада, 20:00
Де: ПК "Дружба народів"
Вартість: від 250 до 700 грн

Концерт "Дізель Шоу" – це маса інтерактивних конкурсів і постановок. Кожен гість – активний учасник концерту. Шоу складається з мініатюр, номерів, музичних інтермедій та інтерактивів з глядачами. Акторський склад "Дізель Шоу" – це учасники найбільш популярних комедійних телепроектів, кіноактори та телеведучі.

Єгор Грушин

Фото – youtube.com
Фото – youtube.com

Коли: 5 листопада, 19:30
Де: Обласна філармонія
Ціна: від 150 до 350 грн

Відомий український композитор Єгор Грушин презентує свій новий альбом “Ritorno” Єгор Грушин хоче показати слухачам своє бачення світу через музику. Шість композицій EP “Ritorno” – це шість кроків із минулого в майбутнє. Все, що потрібно для того, аби перемогти у собі залишки Старого та здобути готовність для Майбутнього.

Театр тіней "Teulis"

Фото – cultprostir.ua
Фото – cultprostir.ua

Коли: 9 листопада, 19:00
Де: ПК "Дружба Народів"
Вартість: від 120 до 350 грн

Всесвітньо відомий театр тіней, який отримав визнання в багатьох країнах Європи й на інших континентах, знову порадує черкащан своїми магічними постановками. Акробатика, театр, оптичні ілюзії, музика та відеопроекції – у виступах театру тіней "Teulis" поєднуються всі ці складові. Актори вкотре доведуть, що всі фантазії можна реалізувати за допомогою тіней людського тіла. 

Jah Kalib. Великий сольний концерт

Фото – cityguide-spb.ru
Фото – cityguide-spb.ru

Коли: 11 листопада 2018, 19:00
Де: ПК "Дружба Народів"
Ціна: від 250 до 1250 грн

Jah Khalib вважають одним із найкращих бітмейкерів і продюсерів казахстанського хіп-хопу. А як безпосередньо в домашніх капцях він розповідає про створення своїх хітів і вартість інструментів під час інтерв’ю у випуску “вДудь”... Послухати ці хіти наживо – таке не можна пропустити!

"Prime Orchestra" Світові хіти

Фото – www.artistikashow.com
Фото – www.artistikashow.com

Коли: 14 листопада, 19:00
Де: ПК "Дружба народів"
Вартість: від 160 до 380 грн

Цієї осені "Prime Orchestra" порадує шанувальників новою програмою з циклу "Світові хіти". Рок, електроніка, популярна та класична музика об'єднаються разом в одному концерті. "Prime Orchestra" – музичний кросовер-проект, що поєднав у собі потужне живе звучання симфонічного оркестру, сучасні технології, унікальне аранжування та харизматичний вокал.

Ансамбль танцю "BATUMI"

Фото – bigmir.net
Фото – bigmir.net

Коли: 17 листопада 2018, 18:00
Де: Обласна філармонія
Ціна: від 100 до 380 грн

На сцені вражатимуть тридцять артистів і шість музикантів, сотні розкішних ексклюзивних костюмів, кавказькі кинджали та грузинські палаші, які артисти використовують у танці. Артисти будуть буквально літати над сценою... Шквал емоцій гарантовано!

Концерт ONUKA

Фото – facebook.com/onuka.official
Фото – facebook.com/onuka.official

Коли: 23 листопада 2018, 19:00
Де: ПК "Дружба Народів"
Ціна: від 190 до 790 грн

Шанувальники гурту дочекалися! ONUKA представить Черкасам новий альбом MOZAЇKA. Це інтерактивний проект ONUKA, в якому музика, відео, фото, меседжі утворюють єдине ціле. Окремі фрагменти складаються в загальну картину, даючи ключ до розгадки: як же влаштований всесвіт ONUKA. Вперед розгадувати!

Концерт віртуоз оркестру "KIEV TANGO Project"

Фото – ink.inforesist.org
Фото – ink.inforesist.org

Коли:27 листопада 2018, 19:00
Де:  Будинок культури імені І. Кулика
Ціна: від 150 до 350 грн

"KIEV TANGO PROJECT" називають найкращим інструментальним танго-колективом України. Їхні виступи – вибух емоцій, віртуозної техніки, краси звучання та неймовірно красивих інструментів. Це справжній мікс джазу, танго, поп-гармоній, класичної фактури та віртуозності. В цей вечір ви дізнаєтеся, що таке магія танго!

Володимир Гришко

Фото – zhzh.info
Фото – zhzh.info

Коли: 28 листопада 2018, 19:00
Де: Обласна філармонія
Ціна: від 120 до 300 грн

До Черкас завітає співак, чиє ім’я є в Книзі Рекордів України. Це оперний співак, який 44 рази виконував головні партії в "Метрополітен Опера" в період з 1995 по 2008 рік. У листопаді й черкасці зможуть насолодитися неперевершеним вокалом Володимира Гришка.

Hardy Orchestra і Віктор Романченко

Фото – youtube.com
Фото – youtube.com

Коли: 28 листопада, 19:00
Де: ПК “Дружба народів”
Ціна: від 140 до 250 грн

Два роки тому "Hardy Orchestra" обіцяли приїхати з концертом до нашого міста знову. Цього разу колектив підготував хіти Фредді Мерк'юрі в оригінальних аранжуваннях симфонічного шоу-оркестру "Hardy" разом із переможцем проекту “Х-фактор Революція” Віктором Романченком.

Слідкуйте за оновленнями й інформацією від організаторів у розділі "Концерти" на нашому сайті.

Таїсія Поєдинок

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі