Театр - Театр Тіней 'Teulis'

Театр Тіней "Teulis"


  • Дата: 14 листопада 2019, 19:00
  • Де: бульв. Шевченка, 249 ПК «Дружба Народів»
  • Тип події: вистави, концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 120 до 350 грн

Театр тіней Teulis:

- Театр – підкорив і здивував багато світових столиць

- Оригінальне поєднання висококласної акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій.

- Найбільш незвичайний і найбільш затребуваний театр сьогодні.

Театр тіней Teulis презентує в 2019 році нове шоу "Твоя тінь"!

Кожен рік для театру був знаменним по-своєму. Нові форми, технічні рішення і нові можливості. Всіх їх хочеться об'єднати і показати з найкращого боку. Саме тому театр повертається на сцену в цьому році з шоу "Твоя тінь". У ньому будуть включені фрагменти з уже відомих шоу "Королі тіней" і "Вічна історія", а також номери які ви раніше не бачили.

Однак на цьому сюрпризи не закінчується. Також вперше Teulis додасть в шоу взаємодію з глядачем, тому тепер будь-яка людина сидить в залі зможе взяти участь в шоу і вплинути на його розвиток. Використовуючи живі декорації з тіней можна домогтися неповторної, але простої історії, щоб зрозуміти її без слів, і, в той же час, настільки захоплюючої, щоб зануриться в її події з головою.

Головні герої шоу "Твоя тінь" мріють зняти фільм. Протягом всієї історії вони будуть подорожувати за своїми спогадами, закохуватись і сваритись, щоб потім, в кінці кінців, об'єднавшись, втілити свою мрію. І, впевнені, після перегляду кожен знайде те, що шукав. Можливо в цей же день, а можливо трохи пізніше, як і герої історії, які заслуговують щасливого фіналу за свою завзятість і сміливість бути собою.

Театр Тіней Teulis доводить, що всі фантазії можна втілити в життя за допомогою тіней людського тіла. Ви поринете в зачаровуюче шоу і захоплюючу дух хореографію, які з легкістю полонять Ваше серце

Замовлення, доставка і бронювання квитків за тел .: (066) 123-68-63.

А також в касі "Бюро Добрих Послуг" (Будинок торгівлі, 1 поверх) і за тел .: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45, (063) 399-89-32.

Коментарі