Концерт - Prime Orchestra. Світові хіти

Prime Orchestra. Світові хіти


  • Дата: 1 листопада 2020, 20:00
  • Де: бульв. Шевченка, 249, ПК "Дружба народів"
  • Тип події: концерти
  • Деталі: за посиланням
  • Цінавід 250 грн

Світові музичні бестселери – так можна охарактеризувати нову програму симфо-шоу PRIME ORCHESTRA, з якої відомий колектив відправиться в грандіозний концертний тур восени 2020 року. Це буде ще більш яскраве, технологічне та вражаюче музичне шоу з циклу "Світові Хіти". Кращі представники жанрів – рок, поп, реп і електронної музики, легендарні композиції 20го і 21го століть, лідери хіт-парадів, які завоювали серця мільйонів глядачів, будуть виконані оркестром в оригінальній симфонічної інтерпретації, яка подарує всесвітньо відомим шлягерам нове життя, а глядачам – можливість відкрити незвідані грані улюбленої музики.

PRIME ORCHESTRA – унікальне явище на світовій музичній сцені! Це сучасний симфо-шоу-оркестр – симбіоз традицій і новаторства, природного таланту і передових музичних технологій! До складу Prime Orchestra, крім традиційних для симфонічних оркестрів струнних і духових груп, входить рок-бенд, вокалісти, хор і навіть ді-джей! Ексклюзивна, спеціально розроблена для PRIME ORCHESTRA саунд-система, що дозволяє реалізувати самі сміливі музичні експерименти, досягти на концертах ідеального балансу потужності та якості живого інструментального звучання, недосяжного для інших оркестрів-послідовників. Але головне, це професійна творча і технічна команда – досвідчені, молоді, амбітні, талановиті музиканти та вокалісти оркестру, неймовірний диригент і активний винахідливий менеджмент!

На рахунку PRIME ORCHESTRA з 2014 року – вже кілька програм, більш 450 концертів у різних країнах світу, виступи на найбільших концертних майданчиках, фестивалях, десятки тисяч кілометрів в турах, півмільйона вдячних глядачів, що відвідали концерти, мільйони переглядів в інтернеті і позитивні відгуки з усього світу!

Симфонічне шоу від PRIME ORCHESTRA – завжди сучасно, професійно, яскраво і драйвово!

Відео, фото 1

Коментарі