Черкаським нареченим розказали, як організувати ідеальне весілля

Семінар для наречених від весільних організаторів "Sisters" пройшов у теплій і затишній атмосфері Львівської майстерні шоколаду 29 листопада. 

1 грудня 201532461
'Черкаським нареченим розказали, як організувати ідеальне весілля '

В повітрі відчувався легкий аромат кави та кохання, що випромінювали наречені, які недільного ранку прийшли на зустріч із весільними спеціалістами. Експертами заходу стала команда професіоналів з Черкас і Києва, які мають неабиякий досвід роботи у сфері організації та проведення весіль – Наталія Хілобок, весільний організатор "Sisters", фотограф Сергій Самонов, ведучий Дмитро Подорошко, звукорежисер Володимир Будник, декоратор-флорист Творчої майстерні "Яся" Надія Груздєва, дизайнер-ілюстратор Олександра Дікая.

За останні декілька років весільна індустрія в Україні зробила величезний крок уперед. Те, що було актуально і вважалося проявом гарного смаку п’ять сезонів тому, сьогодні є моветоном. Сучасні тенденції можна прослідкувати на найкращих вітчизняних та закордонних весільних сайтах, що й роблять наречені, сподіваючись використати їх на власному святі. Але як реалізувати весілля мрії в рамках свого міста, бюджету та пропозицій івент-ринку? Саме про це і йшлося на семінарі "Хочу весілля як на кращих весільних сайтах".

Усі найкращі весілля – це витвори мистецтва, над якими працює ціла команда професіоналів (організаторів, декораторів, фотографів, стилістів тощо), подібно до художника, який пише картину. "Мистецтво з'являється там, де змінюється реальність" – розкрили експерти один із секретів весілля як мистецтва. Під час семінару кожен зі спікерів окреслив обов'язкові атрибути бездоганного весілля, показав на прикладах своїх робіт, який вигляд це може мати, та дав нареченим корисні поради, на що звернути увагу, готуючись до цього особливого дня. 

Сучасне весілля – це не просто гарний сімейний івент. Це найблагородніше свято серед усіх можливих. З нього починається сім’я, а значить, воно повинно виражати характер пари, її історію. Щоб ваше весілля було подібним до тих, що зображені на картинках, у нього має бути концепція, яка проходить крізь усі елементи та сервіси свята, зв’язуючи їх в єдине ціле. Щоб втілити це в життя, проектом повинна керувати одна людина – весільний організатор. Упродовж підготовки весілля він налагоджує й організовує роботу 20-30 спеціалістів, контролює виконання поставлених задач, фіксує бюджет, передбачає форс-мажори, тобто збирає пазли в одну ідеальну картинку. Весільний організатор – це янгол-охоронець вашого свята.   

Наталія Хілобок
Наталія Хілобок
церемоніймейстер, весільний організатор "Sisters"
 

  • Фото 1 - Фото – Дмитро Помогайбо
  • Фото 2 - Фото – Дмитро Помогайбо
  • Фото 3 - Фото – Дмитро Помогайбо
  • Фото 4 - Фото – Дмитро Помогайбо
  • Фото 5 - Фото – Дмитро Помогайбо
  • Фото 6 - Фото – Дмитро Помогайбо

Весільна поліграфія – це одна з важливих складових свята. Вона складається з декількох графічних елементів. Картки "Save the date" надсилають гостям задовго до запрошення, щоб вони нічого не планували на цей день. В запрошеннях повинен виражатися стиль весілля, не бійтеся з ними експериментувати. Наприклад, його можна доповнити магнітиком, який приємно здивує близьких. Картки розсадки дозволяють показати кожному гостю його місце за столом, бо ж часом люди соромляться і чекають, коли сядуть всі, і тільки потім шукають собі місце. Номерки на стіл – маленький дизайнерський акцент, який теж використовується для зручності гостей. Інфо-таблички зазвичай призначені для кенді-бару та зонування території свята.

Олександра Дікая
Олександра Дікая
дизайнер-ілюстратор, арт-директор дизайн-студії "Ucozlab"
 

Наречені, передивившись неймовірну кількість фото весільних букетів в інтернеті, губляться у своїх бажаннях. Треба пам'ятати, що картинка – це одне, а реальний букет, який підходить саме вам, – це інше. Не забувайте дослухатися до думки флориста, який порадить букет не тільки відповідно до образу нареченої, а й врахує бюджет і сезон.

Надія Груздєва
Надія Груздєва
декоратор-флорист творчої майстерні "Яся"
 

Торт з'їдять, весільну сукню сховають у шафу... Все, що залишиться після весілля, – це фотографії. Будьте особливо уважними, обираючи фотографа на своє свято. Обов'язково зустріньтеся з ним, перегляньте його портфоліо. Лише так ви зрозумієте, чи любить він свою роботу. Фотографії – це частинка душі фотографа. Під час фотосесії намагайтеся передати свій справжній стан, не позуйте, бо фото не брешуть.

Сергій Самонов
Сергій Самонов
фотограф "SamonovBrothers"
 

Вам не обов'язково розуміти, якого виду бувають колонки, і як правильно їх налаштовувати. За роботу цієї та іншої техніки відповідає звукорежисер. Якісний звук – це те, без чого навряд чи відбудеться хороше весілля, адже занадто сильний чи слабкий, він може створювати незручності гостям. Тільки професіональний звукотехнік може дібрати потрібну апаратуру та грамотно використати її відповідно до особливостей банкетного залу, його розмірів, кількості гостей тощо.  

Володимир Будник
Володимир Будник
звукорежисер/DJ, IOtech
 

Варто розрізняти тамаду та ведучого. Тамада – людина, яка знає обрядову частину, а ведучий створює щось особливе. Обирати ведучого, як і фотографа, варто відповідально. Обов'язково подивіться, як він працює. І не забувайте про важливі запитання, на які варто дати собі відповідь, перш ніж починати організовувати весілля: чого ви хочете, для кого ви організовуєте весілля, чи підходить формат гостям, чи можете ви собі це дозволити. 
Дмитро Подорошко
Дмитро Подорошко
ведучий
 

Наприкінці зустрічі всі гості побачили показову весільну церемонію від "Sisters" для справжніх молодят, яка вразила наречених до сліз своєю щирістю і красою. Крім того, присутніх чекав розіграш приємних подарунків від організаторів. 

Наталя Савченко

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
  • Фото

    Для нас було найважливіше питання - це музика, ми довго вагались та замовили музичний гурт на весілля http://www.artgostudio.com.ua/video/ Така професійна та спланована робота! Нам дуже сподобалось!