У Черкасах хочуть створити туристичний маршрут зі стріт-артом

Активістка Аліна Котолуп пропонує черкасцям розмалювати місто і створити перший стріт-арт маршрут.

26 листопада 201510566
'У Черкасах хочуть створити туристичний маршрут зі стріт-артом'

Дівчина запропонувала на розгляд міськради проект під назвою "Розмалюй своє місто". Проект передбачає створення нового туристичного маршруту для пішохідного та велосипедного туризму, перетворення спальних районів міста в музей соціального мистецтва просто неба й інші способи модернізації міського середовища. Можливий маршрут стріт-арту ще обговорюється, але першим "полотном" може стати житловий будинок в районі річкового порту, сходинки на Митниці та кінотеатр "Україна".

​Ідея виникла давно і не тільки у мене. Я бачила стріт-арт на київських, вінницьких будинках. А на ТеdTalks побачила історію про райони, розмальовані у всі кольори райдуги в Албанії та Бразилії, і захотіла, щоб так було і в моєму місті. Будемо раді будь-яким пропозиціям, ідеям, ініціативам, готові до співпраці.

Аліна Котолуп
Аліна Котолуп
ініціатор проекту
 

Якщо проект підтримає громада, в Черкасах відбудеться музичний фестиваль, на якому гостям розкажуть про стріт-арт і продемонструють кінострічки про урбаністику і вуличне мистецтво. 

Проголосувати за проект "Розмалюй своє місто" можна на сайті міськвиконкому з 1 по 14 грудня за посиланням http://www.rada.cherkasy.ua/ua/text.php?s=34&s1=384. Також там можна познайомитися з іншими проектами, винесеними на обговорення. Ви самі вирішуєте, якими стануть Черкаси!

Яна Проценко 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі
 • Фото

  Звичайно, є більш важливі питання зараз, але ідея дійсно прекрасна - це надасть окремим куточкам нашого міста більше неповторності, зробить його ще кращим)

 • Фото

  Дійсно, всі 39 проектів заслуговують на реалізацію! Втілені протягом 2016 року будуть ті перші які набруть найбільше голосів черасців. Голосування триватиме до кінця тижня, тому закликаю містян мобілізуватися та проголосувати за проект який Вам до вподоби!

 • Фото

  Прикро, що на сайті не працює "Мобільна аутентифікація"!

 • Фото

  кожному вирішувати що важливіше для нього.

 • Фото

  цікавий проект, але є більш важливі. Наприклад: 15. Домашній улюбленець - член суспільства. Це питання вже давно обговорюється. Хоча б по мінімуму облаштувати місця для вигулу собак спеціальними смітниками і пакетиками. Або: 18. Реконструкція та облаштування майданчиків для роздільного збору сміття з придбанням та встановленням контейнерів (роздільний збір) , 12. Освітлення з присутністю (енергоефективність - підвищення безпеки). Уявіть, скільки можна зберегти міських коштів, встановивши лампи з присутністю!

 • Фото

  Я б ще додав:
  16. Комфортне місто - візуалізація руху громадського транспорту в м. Черкаси