Міська поліклініка №5

Адреса

м. Черкаси, вул. 30-річчя Перемоги, 20

Час роботи

пн-пт 07:30-20:00

П’ята Черкаська міська поліклініка відкрита в 1992 році. Поліклініка надає первинну медико-санітарну допомогу мешканцям Південно-західного району міста Черкаси. З 2007 р. заклад акредитований на вищу акредаційну категорію. 

У поліклініці працює 48 лікарів та 87 сестер медичних. 

З 2012 р. всі дільничні лікарі після перепідготовки працюють, які лікарі загальної практики сімейної медицини (ЗПСМ). Поліклініка забезпечена лікарями консультантами – невропатологами, отоларингологами, хірургами, дерматологи, травматологами, урологом та офтальмологом, згідно штатного розкладу. Клінічна лабораторія поліклініки щоденно (без попередніх записів) проводить всі необхідні види лабораторних обстежень. Відповідно до галузі акредитації. 

П’ята Черкаська міська поліклініка На допомогу спеціалістам та лабораторії в поліклініці наявний неінвазивний аналізатор. Технічні можливості неінвазівного аналізатора, що використовується при обстеженні хворих – понад 130 функціональних показників. 

Рентгенологічне відділення має ліцензію на роботу з іонізуючим випромінюванням. З 2010 року в поліклініці експлуатується сучасний мамограф виробництва США, який доз-воляє діагностувати захворювання молочної залози на ранніх стадіях. Лікар пройшла підготовку по онкомамології. 

З 2014 р. після спеціалізації лікарі поліклініки почали проводити УЗД різних локалізацій. 
У поліклініці наявний дерматоскоп, що дає можливість лікарю дерматологу запідозрити та вчасно направити хворого на лікування з новоутвореннями шкіри. 

На базі поліклініки хворі проходять реабілітацію після травм, інсультів, інфарктів міокарда. Відділення фізіотерапії та реабілітації обладнано фізіотерапевтичною апаратурою та тренажерами. В комплексному лікуванні широко використовуються голкорефлексотерапія та герудотерапія. 

У поліклініці працює денний стаціонар на 22 ліжка. В його палатах створено комфортні умови для перебування пацієнтів. Вони отримують повноцінне лікування та відчувають добросердечність, порядність, комунікабельність медичного персоналу. В процесі комплексного лікування використовуються внутрішньовенний лазер та озонотерапія, що зменшує витрати хворих на медикаменти та тривалість лікування. 

П’ята Черкаська міська поліклініка П’ята Черкаська міська поліклініка єдина в місті медична установа, що має відділення гідроколонотерапію зі спеціальною водопідготовкою та лікувальними розчинами. Це дає змогу оздоровлювати хворих із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, шкірними захворюваннями, хронічними захворюваннями органів малого тазу, хворобами обміну речовин тощо.

Відгуки
 • Фото

  Як зв'язатися з лікарем гінекологом?

 • Фото

  Дуже рідко звертаюся в поліклініку, передостанній - коли декларацію заключала. Але ось захворіла, наш лікар теж хворіє. Тож потрапила до Городецького. І ось нарізочка фраз лікаря, який розмовляє з хворим на ковід;: ви не моя пацієнтка, я вам нічого не винен, якщо вам погано, дзвоніть у швидку, я нікого не боюся,,я тут самий головний. Фрази,які я не почула : як ви себе почуваєте, ось ваші призначення.

  До речі, результати тесту лікар мені так і не повідомив, КТ зробила сама ( пневмонія), лікування не призначив.

 • Фото

  В мене ситуація з Юрієм Івановичем протилежна. Весь час він на зв'язку у вайбері, зрозуміло поясненював хвороби і лікування. При мені консультував "не своїх" хворих, - детально і спокійно. Тому я дуже йому вдячна і вважаю професійним порядним лікарем.

 • Фото

  не правильный телефон я дозвонилась по тел 65 10 25, 66 18 28

 • Фото

  Телефоную в регістратуру п'ятої поліклініки уже з пів години --ніде ніхто не бере слухавку. Чим взагалі там займаються працівники поліклініки?

 • Фото

  теж саме. не беруть слухалку. неоднаразово набирала
  в 11 годин.

 • Фото

  Была сегодня на приёме в 5 поликлинике и приятно удивилась,не посещала её года два и вдруг такие изменения,врач вежливая,внимательная,компетентная Тищенко Анжела Владимировна-респект,рекомендую!!!

 • Фото

  хамство работников регистратуры к людям просто не слыханное Чтоб пожаловаться так не говорят свои фамилии Сообщите номер куда можно пожаловатся

 • Фото

  особенно маленькая толстоватая стервоза белобрысая..уволить ее лет 10 назад надо было..она еще и нагло принимает вызов врача на дом..

 • Фото

  Перешла из детской в эту поликлинику в 2017 году. Очень возмущает то, что нужно записываться на анализы! Заболела в понедельник, а анализы можно сдать только во среду (если повезет) , или пятницу, ведь места для записи нет. Врачи должны лечить пациентов, а как их можно начать лечить без анализов - непонятно!
  Должна была закрыть больничный в пятницу, пришла, а талончиков нет, на моем участке не 10 человек, могли бы и побольше талонов сделать. Зачем вообще этот странный устрой, ибо людей может болеть больше, чем есть клеточек в тетради записи!