Творчість і наука: клуб "Smart" пропонує комплексні курси для дітей

Тепер не потрібно водити дитину з одного заняття на інше.

21 серпня 201824240
'Творчість і наука: клуб 'Smart' пропонує комплексні курси для дітей'

У вересні в Черкасах починає роботу дитячий клуб розвитку "Smart". Засновники хочуть економити час батьків і сили дитини – тепер малюків не потрібно буде везти з одного заняття на інше через усе місто, всі цікаві позашкільні активності зібрали в одній локації. Детально про творчі напрямки клубу нам розповіла його директор, Наталія Король.

Танці, вокал й ізостудія або конструювання, фітнес і англійська

Що робити, якщо дитині подобається відвідувати декілька занять, але батьки фізично не встигають возити її з одного місця в інше? Розв'язання цієї проблеми пропонують у "Smart". Тут є дві комплексні програми, які складаються з трьох напрямків.

Перший комплекс включає заняття з вокалу, хореографії та малювання. Він буде проходити щопонеділка, середи і п'ятниці з 17.00 до 20.00. Другий комплекс складається з курсів конструювання "LEGO", фітнесу та англійської мови. Ці заняття проходитимуть щовівторка і щочетверга з 17.00 до 20.00.

На курсі "LEGO" діти дізнаються основи конструювання, моделювання, програмування, навчаться будувати з урахуванням інженерних і архітектурних тонкощів.

Як на практиці: дитина приходить у клуб на 17.00, йде на перше заняття, після 10-хвилинної перерви відправляється на друге і потім третє заняття. Кожен урок триває 50 хвилин. Під час перерви можна перекусити.

Всі заняття розраховані для діток від 5 до 12 років. Малят розділять за віком у групи до 10 осіб. Завдяки комплексному підходу за тиждень дитина відвідає 9 занять.

Творчість і наука: клуб "Smart" пропонує комплексні курси для дітей
Творчість і наука: клуб "Smart" пропонує комплексні курси для дітей

Комплексні заняття вже давно практикують у Києві. Це дуже зручно і для дітей, і для батьків. Великий плюс такої програми – дитину привели на три години, за цей час вона отримала все, що потрібно. І не треба окремо водити її містом на різні курси. Я сама зіткнулася з проблемою, коли після одного гуртка ми з донькою бігли у протилежний кінець міста на інше заняття.

Знаємо, що не всі батьки можуть вирватися з роботи, щоб забрати дитину з групи продовженого дня і привести на курси. Тому дітей зі шкіл, які розташовані недалеко від клубу, наш працівник зможе сам забирати на заняття. Наприкінці курсів будемо проводити з дітками підсумкові концерти для батьків і показувати, чого навчились учні на кожному курсі.

Наталія Король
Наталія Король
директор дитячого клубу розвитку "Smart"

"Baby-fitness" і ранній розвиток для дітей до 5 років

Для дітей до 5 років у клубі є курси раннього розвитку, англійська і заняття для мам з малюками від 1 до 2 років "Baby-fitness". Для дитини фітнес-заняття – це перші навички фізичного тренування, для мами – турбота про свою фігуру. Заняття проходить у групі до 6 осіб за індивідуально-груповою програмою. Для дітей від 3 до 5 років також пропонують фітнес-заняття, але вже без участі мам.

Ранній розвиток включає заняття з сенсорики, розвитку дрібної моторики і мовлення, логіки, навичок практичного життя. Навчання проводять за методиками відомих педагогів: Монтессорі, Лупан, Дьєнеша, Нікітіних. Це допоможе дітям розвивати емоційний самоконтроль, мислення, увагу, вміння вчитися.

Також у клубі пропонують відвідати й інші наукові курси: "Казкові науки", "Перші кроки в науку", "Таємниці людини", "Весела ферма". Дитячий клуб "Smart" працює спільно з дитячою науково-розважальної "Студією Експериментів 4D". Розташований він по вулиці Героїв Дніпра, 25/1. Дізнатися деталі можна за телефонами: (097) 404-17-84, (066) 360-27-96, (063) 263-70-62, (097) 064-59-34.

Маргарита Годуліна

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Партнерська публікація
Коментарі