У Черкасах працює клуб-садочок для дітей “Місто друзів”

У закладі готують до школи та пишуть листи малюкам у Китаї.

27 серпня 20181128
'У Черкасах працює клуб-садочок для дітей “Місто друзів”'

Зоя  Охріменко – мама чотирьох дітей і педагог за освітою. З власного досвіду жінка добре знає недоліки державних дошкільних навчальних закладів. Тому вона вирішила створити дитячий садочок, в якому увагу приділятимуть здоров’ю малюків і розвитку особистості.

У садочку “Місто друзів” організували невеликі групи по 8-12 осіб, тому вихователі встигають приділити увагу всім малюкам. Поступова підготовка до першого класу тут розпочинається вже з 1,5-річного віку, а не за рік-два, як на звичних курсах. У такий спосіб дошкільнята легше засвоюють інформацію та менше втомлюються, адже навчання відбувається поступово й інтегроване у звичний графік перебування в садочку. Тож батькам вихованців не потрібно шукати додаткові курси підготовки до школи.

Діти вивчають загальні предмети, паралельно викладачі спеціалізованого профілю проводять заняття з хореографії, музики, англійської мови. За потреби з дітьми працює логопед. 

Підготовка до школи відбувається без примусу

Навчання в дитячому садочку проходить в цікавій інтерактивній формі. Авторська програма базується на державній і збагачена методиками педагогів з-за кордону. Залежно від типу сприйняття світу діти-аудіали, візуали та кінестетики можуть самі обирати найбільш комфортний вид навчальної діяльності. Хтось пише, хтось складає кубики або грає в шашки.

Всі навчальні модулі взаємопов’язані, наприклад, уроки письма поєднуються з елементами математики. Викладачі проводять заняття і в приміщенні, і на вулиці.

 • Фото 1 - У Черкасах працює розвиваючий клуб-садочок для дітей “Місто друзів”
 • Фото 2 - У Черкасах працює розвиваючий клуб-садочок для дітей “Місто друзів”
 • Фото 3 - У Черкасах працює розвиваючий клуб-садочок для дітей “Місто друзів”
 • Фото 4 - У Черкасах працює розвиваючий клуб-садочок для дітей “Місто друзів”
 • Фото 5 - У Черкасах працює розвиваючий клуб-садочок для дітей “Місто друзів”
 • Фото 6 - У Черкасах працює розвиваючий клуб-садочок для дітей “Місто друзів”

Діти вчаться висловлювати свою думку та вільно застосовують знання

У “Місті друзів” вихованці беруть участь у днях театру, так вони спілкуються з дітьми різного віку, вчаться висловлювати свою думку, домовлятися, не боятися старших. Це допомагає легше адаптуватися в школі. З вихователями дітлахи мають дружні взаємини, їх називають лише на ім’я, без по батькові.

Діти виходять за територію садочка і досліджують світ. Зранку вони спостерігають за природними явищами. На прогулянці спостерігають, як працює техніка на будівництві неподалік. Власноруч збирають природні матеріали для творчості. Для малюків влаштовуємо екскурсії, тематичні тижні, щоб зацікавити до навчання. Нещодавно провели тиждень космонавтики. Діти дивилися цікаві фільми про космос, робили макет сонячної системи, а на завершення відвідали планетарій.

Діти зацікавлені і вчаться самі добувати інформацію, пізнавальна активність не згасає і вдома. Всі діти різні, тому в “Місті друзів” не застосовують одну методику для всіх. В державних закладах діти більш закомплексовані, їх навчають за єдиним стандартом для всіх, ігноруючи індивідуальність.

Зоя Охріменко
Зоя Охріменко
директор дитячого розвиваючого клубу-садочку “Місто друзів”
 

Двічі на тиждень у “Місті друзів” проводять дні англійської, коли все спілкування протягом дня відбувається іноземною мовою – вітання зранку, заняття, майстрування творчих виробів тощо. У такий спосіб діти не просто завчають слова, а вчаться мислити іншою мовою.

Малюки час від часу контактують із маленькими гостями з-за кордону, розширюючи уявлення про світ. У садочок приводять і дітей з інших країн. За три місяці перебування в “Місті друзів” малюк з Америки вже співав українських пісень. Також черкаські дітлахи надсилають листи та фотографії своїм одноліткам із приватного садочка в Китаї.

 • Фото 1 - У Черкасах працює розвиваючий клуб-садочок для дітей “Місто друзів”
 • Фото 2 - У Черкасах працює розвиваючий клуб-садочок для дітей “Місто друзів”
 • Фото 3 - У Черкасах працює розвиваючий клуб-садочок для дітей “Місто друзів”
 • Фото 4 - У Черкасах працює розвиваючий клуб-садочок для дітей “Місто друзів”
 • Фото 5 - У Черкасах працює розвиваючий клуб-садочок для дітей “Місто друзів”
 • Фото 6 - У Черкасах працює розвиваючий клуб-садочок для дітей “Місто друзів”
 • Фото 7 - У Черкасах працює розвиваючий клуб-садочок для дітей “Місто друзів”
 • Фото 8 - У Черкасах працює розвиваючий клуб-садочок для дітей “Місто друзів”

Особливу увагу звертають на здоров’я

У кімнатах клубу-садочка проводять провітрювання, кварцування, зволоження. В спальні є кондиціонер для комфортного сну. Малюки загартовуються, бігаючи босоніж на вулиці.

П’ятиразове харчування на кожен день розробили з урахуванням потреб організму дітей за участі дієтолога та педіатра. Всі діти активні та не відмовляються від їжі. Для профілактики захворювань на ацетон у понеділок на сніданок дають не молочну кашу, а вівсянку з фруктами. Годують малечу домашніми стравами та сезонними фруктами.

Дитячий розвиваючий садочок “Місто Друзів” можна знайти за адресою: вулиця Зінченка, 19. Навчальний заклад працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 18:00. Вартість перебування з навчанням і харчуванням – 4400 гривень на місяць.
 

Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Партнерська публікація
Коментарі