Літній табір на березі моря чи в Карпатах?

Час оздоровити малечу!
8 червня 20216790
'Літній табір на березі моря чи в Карпатах?'

Є бажання оздоровити дитину, шукаєте щось цікаве, біля моря чи у цілющих Карпатах та ще й з високим рейтингом? Ми дібрали для вас цікаві варіанти.

 

MyCamp

8 – 17 років, Карпати, с. Тернавка, БВ "Ільза" Львівська область

Cпортивно-оздоровчий табір, в якому відкривають та розвивають таланти. Тут також вчать самостійно ухвалювати рішення, працювати в команді та бути на позитиві. Творчі гуртки, шоу талантів, спортивні змагання. А ще дружній колектив педагогів, психологів та арт-тренерів.

Чудовий час з друзями
Чудовий час з друзями

DEC camp

8 – 17 років, Карпати, с. Мигово, вул. Гірськолижна, 1

Англомовний табір: 10 сертифікованих вчителів native-speakers за зміну, 30 годин англійської мови, хобі-активності різних видів, проєктні роботи в розрізі 6 професій майбутнього. Звіт для батьків про прогрес в англійській та соціально-поведінковій сфері – ви дізнаєтеся, чого досягла ваша дитина і які компетенції освоїла.

Літні веселощі
Літні веселощі

Star Time

6 – 16 років, Одеська область, Грибівка, вул. Приморська, 20

Табір на березі Чорного моря пропонує все для веселого відпочинку: великий концертний майданчик, пляжний кінотеатр на лаунж-мішках, настільний теніс, 2 басейни, надувний аквапарк, джакузі, криту галявину для проведення майстер-класів (зокрема з зірками шоу-бізнесу). Також діти зрадіють розвивальним студіям із робототехніки, hand-made, кулінарії, радіо і ТБ. Табір підійде тим, хто любить спортивні змагання, дискотеки, квести та конкурси, а також виступи на сцені.


Літні розваги
Літні розваги

Дитяча республіка Deluxe

8 – 16 років, Карпати, с. Татарів

Перебуває на території Карпатського національного природного парку на висоті 750 м над рівнем моря, на березі річки Прут, біля підніжжя гори Хом'як. Унікальний цілющий мікроклімат сприяє виведенню алергенів і радіонуклідів та очищенню органів дихання. Такий клімат позитивно впливає на дихання та кровообіг, це підвищує вміст еритроцитів і гемоглобіну в крові та посилює вентиляцію легенів. Ідеальне місце для оздоровлення. Є різні направлення груп: драйв, вивчення англійської, спортлайф – можна вибрати залежно від вподобань.

Нові досягнення
Нові досягнення

Аврора

7-17 років, Херсонська область, с. Озерне, вулиця Цукури, 12

Табір на березі Чорного моря, у 10 км від Скадовська. Має 5 гектарів паркової зони, свою артезіанську свердловину глибиною 170 м, своє радіо, видавництво газети та випуск відеоновин. Безліч цікавих активностей: хореографія, вокал і студія звукозапису, дитяча перукарня, кулінарний гурток і ще багато цікавого!

Чудові краєвиди
Чудові краєвиди
Хочете підказати нам тему статті чи новини? Напишіть її на пошту нашому редактору і +100500 до карми вам гарантовано!
Коментарі