КНП Черкаська міська інфекційна лікарня ЧМР

Адреса

м. Черкаси, вул. Рози Люксембург, 210/1

Час роботи

цілодобово

Черкаська міська інфекційна лікарня – це лікувально-профілактичний заклад, який забезпечує надання спеціалізованої медичної допомоги хворим дітям, підліткам і дорослим жителям міста та області. А також забезпечує проведення комплексу профілактичних заходів із раннього виявлення інфекційних хворих, запобігання та зниження інфекційної захворюваності, здійснення моніторингу за станом здоров'я населення.

Лікарня має Ліцензію МОЗ України та акредитована на "Першу категорію".

Високий рівень кваліфікації лікарів та середнього та молодшого персоналу, сучасне обладнання та передові медичні технології дають хороші результати в лікуванні інфекційних хвороб серед дорослого та дитячого населення.

З вересня 2010 р. створено міський організаційно-методичний кабінет з питань профілактики і боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом при Черкаській міській інфекційній лікарні з метою проведення моніторингу та контролю за якістю надання всіх видів допомоги ВІЛ-інфікованим пацієнтам м. Черкаси. Статистичні показники відповідно до затверджених форм звітності надаються в Черкаський обласний центр по боротьбі зі СНІДом.

Згідно "Комплексного плану заходів по збереженню здоров'я та надання якісної медичної допомоги Черкаської міської інфекційної лікарні на 2011-2015 роки" та за підтримки Черкаського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" створено 3 палати паліативної допомоги ВІЛ – інфікованим та хворим на СНІД.

Відгуки